تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  اداره کل پزشکی قانونی استان تهران از صدور ۳۷۹مورد مجوز سقط درمانی (جسمانی) در تهران از ابتدای فروردین تا پایان تیر ماه سال جاری خبر داد.   به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، در چهار ماهه سالجاری ۶۲۵تن برای دریافت مجوز سقط درمانی (جسمانی) به مراکز پزشکی قانونی استان […]

[ad_1]

 اداره کل پزشکی قانونی استان تهران از صدور ۳۷۹مورد مجوز سقط درمانی (جسمانی) در تهران از ابتدای فروردین تا پایان تیر ماه سال جاری خبر داد. 
 
به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل پزشکی قانونی استان تهران، در چهار ماهه سالجاری
۶۲۵تن برای دریافت مجوز سقط درمانی (جسمانی) به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کردند که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (۱۳۹۴) با تعداد درخواست ۶۴۹تن ۳،۷ درصد کاهش یافته است.

شرایط ضروری برای صدور مجوز سقط درمانی به دو گروه تقسیم می شود شرایط مربوط به ناهنجاری های جنینی و شرایط مربوط به وجود یک بیماری جدی در مادر که در مورد مشکلات و ناهنجاری های جنینی، تشخیص قطعی ناهنجاری با آزمایش ژنتیک معتبر ویا سونوگرافی معتبر، ناهنجاری یا ناهنجاری ها موجب حرج مادر شود.

رضایت آگاهانه وکتبی مادر، سن بارداری کمتر از ۱۹هفته براساس سونوگرافی سریال معتبر و اینکه حرج مادر توسط ۳متخصص مربوطه تشخیص و به تایید پزشکی قانونی برسد نیز از شرایط ضروری صدور مجوز سقط درمانی است .

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس