تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دادگاه سوییس دستور پرداخت ۱.۱ میلیارد دلار بدهی اسراییل به ایران در ازای یک خط لوله نفتی که به سال ۱۹۷۹ بر می‌گردد را صادر کرد. به گزارش ایلنا به نقل از فایننشال تایمز، بر اساس حکم دادگاه فدرال سوییس در ۲۷ ژوئن در وبسایت رسمی این دادگاه منتشر شد، اسراییل را به پرداخت بدهی […]

[ad_1]

دادگاه سوییس دستور پرداخت ۱.۱ میلیارد دلار بدهی اسراییل به ایران در ازای یک خط لوله نفتی که به سال ۱۹۷۹ بر می‌گردد را صادر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از فایننشال تایمز، بر اساس حکم دادگاه فدرال سوییس در ۲۷ ژوئن در وبسایت رسمی این دادگاه منتشر شد، اسراییل را به پرداخت بدهی های شرکت خط لوله ایلات-اشکلون به واسطه یک همکاری مشترک ایران و اسراییل مربوط به سال ۱۹۶۸ موظف کرده است.


دادگاه سوییس همچنین دستور پرداخت ۴۵۰ هزار فرانک سوییس معادل ۴۶۱ هزار و ۷۰۰ دلار برای هزینه‌های دادگاه را صادر کرد.


بر اساس این گزارش اینکه این مبلغ پرداخته خواهد شد یا نه هنوز مشخص نیست اما زمانی که دادگاه سوییس سال گذشته به طور رسمی به نفع  ایران رای داد، وزارت امور مالی اسرائیل گفت قوانین تجارت، ما را از انتقال پول به کشور دشمن منع کرده است.


توافق هسته‌ای در سال گذشته به لغو تحریم‌ها علیه ایران ختم شد و همین امر تردیدها برای اینکه آیا این پرداخت بدهی‌های خط لوله به ایران انجام خواهد شد یا نه را افزایش داده است.

 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس