تاریخ انتشار: ۲۸ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: پنالتی های اعلام شده و اعلام نشده از سوی داوران کره ای و ژاپنی در روز چهارم مسابقات گروه D  لیگ قهرمانان آسیا، سرنوشت این گروه را تا اندازه زیادی تحت تاثیر خود قرار داد. ریوجی ژاپنی در دیدار پرسپولیس برابر الریان در نیمه اول یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام کرد […]

[ad_1]

ورزش سه: پنالتی های اعلام شده و اعلام نشده از سوی داوران کره ای و ژاپنی در روز چهارم مسابقات گروه D  لیگ قهرمانان آسیا، سرنوشت این گروه را تا اندازه زیادی تحت تاثیر خود قرار داد.

ریوجی ژاپنی در دیدار پرسپولیس برابر الریان در نیمه اول یک پنالتی به سود پرسپولیس اعلام کرد که ضربه مهدی طارمی تبدیل به گل نشد تا قرمزها در نهایت بازی خانگی خود برابر الریان را با تساوی به پایان برسانند و دو امتیاز سرنوشت ساز را پیش چشمان بیش از ۵۰ هزار هوادار در خانه از دست بدهند. هر چند تبدیل نشدن این پنالتی به گل باعث شد سرنوشت قهرمان لیگ ایران در مسابقات آسیایی به خطر بیفتد اما داور ژاپنی در نیمه دوم مسابقه از یک پنالتی واضح به نفع قرمزها چشم پوشی کرد تا عدم اعلام پنالتی به سود پرسپولیس، برای دومین بار در یک بازی در سرنوشت این تیم تاثیر بگذارد.

صدرنشینی الهلال و الریان به لطف ژاپن و کره!

ریوجی در اواسط نیمه دوم خطای مدافع الریان را روی علیپور در موقعیت تک به تک پنالتی تشخیص نداد تا تیم برانکو از فرصت دوباره ضربه پنالتی و البته نعمت ۱۰ نفره شدن حریف، بی بهره شود تا مسیر صعود هموار این تیم حالا ناهموار باشد.

صدرنشینی الهلال و الریان به لطف ژاپن و کره!

دقایقی بعد از پایان این مسابقه، یونگ هیوک کره ای در ورزشگاه شاه فهد ریاض سوت آغاز بازی حساس الهلال عربستان و الوحده امارات را به صدا در آورد. این داور کره ای در بازی پراهمیت این دو تیم، ابتدا دقیقه ۲۴ بازی یک پنالتی به سود الهلال اعلام کرد که کارلوس ادواردو مهاجم گران قیمت و گلزن الهلال توانست این ضربه را تبدیل به گل کند تا آبی های ریاض از حریف خود پیش بیفتند. داور کره ای در دقایق پایانی نیمه اول یک پنالتی نیز به سود الوحده اعلام کرد اما این ضربه تبدیل به گل نشد. ضربه تاگلیابو را المایعوف با یک واکنش خوب مهار کرد و بازی نیز نهایتا با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید. با این نتیجه مسیر صعود الهلال از گذشته هموارتر شد و این تیم به صدر جدول گروه چهارم صعود کرد. همچنین الوحده حالا با یک امتیاز برای صعود نیاز به یک معجزه دارد و نتایج این تیم باعث شده تا شاگردان آگیره اولین تیم حذف شده گروه تلقی شوند.

صدرنشینی الهلال و الریان به لطف ژاپن و کره!

 

صدرنشینی الهلال و الریان به لطف ژاپن و کره! 

 

صدرنشینی الهلال و الریان به لطف ژاپن و کره! 

چهار پنالتی و تصمیمات داوران شرقی در روز چهارم مسابقات سرنوشت گروه D در منطقه غرب آسیا را تا اندازه زیادی تعیین کرد و با چهار سوت حساسی که از سوی این داوران زده شد، الهلال و الریان در آستانه صعود قرار دارند و پرسپولیس نیز برای کسب مجوز صعود نیاز به یک برد بزرگ برابر الهلال در مسقط دارد.

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس