تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1]  امید کشتی ایران که در دور اول استراحت کرده بود، در دور دوم به مصاف ریواس اسپینوزا از ونزوئلا رفت و با پیروزی نزدیک و پر استرس ۲ بر یک، در دور بعد با بولکواتزه از گرجستان کشتی گرفت.  به گزارش تابناک ورزشی، بولکواتزه در رقابتهای قهرمانی اروپا در لتونی برنز گرفت و کشتی گیر […]

[ad_1]

 امید کشتی ایران که در دور اول استراحت کرده بود، در دور دوم به مصاف ریواس اسپینوزا از ونزوئلا رفت و با پیروزی نزدیک و پر استرس ۲ بر یک، در دور بعد با بولکواتزه از گرجستان کشتی گرفت. 

به گزارش تابناک ورزشی، بولکواتزه در رقابتهای قهرمانی اروپا در لتونی برنز گرفت و کشتی گیر خطرناکی است اما مقابل نورورزی یکپارچه در لاک دفاعی فرو رفت و هر چند به نظر امید نوروزی برای برتری برابر چنین کشتی گیرانی نباید مشکلی داشته باشد اما با رای داوران و امتیازهای عجیب و غریب بازانده شد.

داوران ابتدا برخلاف جریان مسابقه، در وقت دوم یک اخطار به نوروزی دادند تا یک امتیاز فنی به حرف گرجی اش برسد اما در ادامه و در حالیکه سراپا حمله شده بود نزدیک به دو دقیقه هیچ تذکری به بولکادزه ندادند تا در مسابقه ای که حیرت کشتی شناسان را در پی داشت، قهرمان المپیک لندن حذف شود.

مهمترین مدعی وزن و حریف نوروزی بدون شک فرانک استابلر آلمانی قهرمان سال گذشته جهان بود. استابلر سال قبل با برتری مقابل ریو هان سو کره ای قهرمان جهان شد. این کشتی گیر آلمانی در جهانی ۲۰۱۳ بوداپست برنز گرفت و در المپیک لندن هم پنجم شد. رسول چونایف از جمهوری آذربایجان نفر سوم جهان و قهرمان سال گذشته رقابتهای جهانی که از ۷۱ کیلوگرم به این وزن آمده از دیگر نفرات شاخص و خطرناک این وزن است.

تاماش لورنژ مجار و بالاخره اسلام بیک آلبیف قهرمان بزرگ روس رو هم باید در جدول مدنظر داشت. رقابتهای ۶۶ کیلو گرم دیدنی خواهد بود و برای ما ایرانی ها دیدنی تر  هم خواهد بود اگر امید نوروزی دوست داشتنی با کسب نشان طلا شبی بیاد ماندنی را رقم بزند.

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس