تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ایساکو، شهرام صالحی به عنوان مدیرعامل شرکت امداد خودرو ایران منصوب شد. به گزارش ایسکانیوز، در مراسم معارفه مدیرعامل امداد خودرو، سید رضا حسینی – مدیرعامل شرکت ایساکو – جایگاه ایران خودرو در صنعت خودروسازی کشور را مهم ارزیابی و ضمن اشاره به اینکه خدمات پس از فروش […]

[ad_1]

در حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ایساکو، شهرام صالحی به عنوان مدیرعامل شرکت امداد خودرو ایران منصوب شد.

به گزارش ایسکانیوز، در مراسم معارفه مدیرعامل امداد خودرو، سید رضا حسینی – مدیرعامل شرکت ایساکو – جایگاه ایران خودرو در صنعت خودروسازی کشور را مهم ارزیابی و ضمن اشاره به اینکه خدمات پس از فروش آخرین حلقه از زنجیره ارزش خودروسازی است، گفت: ایران خودرو برندی است که همه مردم انتظار ویژه‌ای از آن دارند و ما به عنوان ویترین شرکت ایران خودرو باید وظایف خود را به بهترین شکل انجام دهیم.

طبق اعلام ایران خودرو، وی اظهار کرد: ایساکو و شرکتهای زیر مجموعه آن، شرکتهای امداد خودرو ایران، شرکت همگام خودرو، شرکت کارت ایران خودرو و غیره بر اساس اینکه خدمات پس از فروش، بخش عمده‌ای از رضایتمندی مشتریان را تشکیل می‌دهد، خود را موظف می‌دانند که برای پاسداشت انتخاب مشتری، خدماتی در خور و شایسته ارائه دهند.

وی امدادرسانی را از وظایف اصلی شرکت امداد خودرو ایران دانست و گفت: ما باید با ارائه بهترین خدمات و برخورد مناسب با مشتری از او مراقبت و محافظت کنیم تا او تبدیل به مشتری وفادار شود.

حسینی ارائه خدمات نوین و متفاوت را از رویکردهای اصلی شرکت ایساکو عنوان و اظهار کرد: خواست امروز مردم در مواجهه با شرکت های امدادی تغییر کرده و ما هم باید همگام با آن خود را ارتقا دهیم تا انتظارات مشتریان را برآورده کنیم.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس