تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با روزنامه وینر زایتونگ چاپ اتریش گفت: اقتصاد ایران درون زا و در حال اوج است و در حال حاضر ایران مناسب ترین کشور برای سرمایه گذاران خارجی است. به گزارش ایسکانیوز، علی اکبر صالحی در مورد جایگاه اقتصادی و سیاسی […]

[ad_1]

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با روزنامه وینر زایتونگ چاپ اتریش گفت: اقتصاد ایران درون زا و در حال اوج است و در حال حاضر ایران مناسب ترین کشور برای سرمایه گذاران خارجی است.

به گزارش ایسکانیوز، علی اکبر صالحی در مورد جایگاه اقتصادی و سیاسی ایران کنونی افزود: اقتصاد ایران طی ۳۸ سال بویژه بدلیل جنگ و تحریم های ظالمانه درون زا شده و به سمت برون نگری در حال حرکت است. اقتصاد ایران روی سکوی پرتاب قرار گرفته و در حال اوج گرفتن قرار دارد.
صالحی تصریح کرد: ایران به لحاظ موقعیت استراتژیکی با توجه به واقع شدن بین دریای خزر و خلیج فارس، به لحاظ ژئوستراتژیکی و داشتن ذخایر غنی انرژی، وجود زیرساخت های لازم، قرار گرفتن در مسیر تاریخی جاده ابریشم، بازار ۴۰۰ میلیونی منطقه، داشتن نیروی انسانی ماهر و جوان و از همه مهمتر وجود امنیت و ثبات علی رغم بی ثباتی ها و ناامنی ها در منطقه یکی از مناسب ترین کشورها برای سرمایه گذاران خارجی است.

۲۰۱/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس