تاریخ انتشار: ۱۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بیشتر قربانیان و حادثه‌دیدگان در مناطق کشاورزی و هنگام کار کردن دچار این حادثه طبیعی شدند. رسانه‌های داخلی هند اعلام کردند: وقوع صاعقه در یکی از ایالت‌های شرقی این کشور به مرگ دست‌کم ۴۰ تن منجر شده است. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات محلی ایالت “اودیسا” بر اثر این حادثه طبیعی که روز […]

[ad_1]

بیشتر قربانیان و حادثه‌دیدگان در مناطق کشاورزی و هنگام کار کردن دچار این حادثه طبیعی شدند.

رسانه‌های داخلی هند اعلام کردند: وقوع صاعقه در یکی از ایالت‌های شرقی این کشور به مرگ دست‌کم ۴۰ تن منجر شده است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مقامات محلی ایالت “اودیسا” بر اثر این حادثه طبیعی که روز گذشته (شنبه) اتفاق افتاد دست کم ۴۰ تن جان خود را از دست دادند و ۳۵ تن دیگر مجروح شدند که وضعیت جسمی برخی از آنان وخیم گزارش شده است.

به گفته مقامات محلی، بیشتر قربانیان و حادثه‌دیدگان در مناطق کشاورزی و هنگام کار کردن دچار این حادثه طبیعی شدند. تمامی مجروحان این حادثه به سرعت به نزدیک‌ترین مراکز پزشکی منتقل شده‌اند که حال جسمی تعدادی از آنان مساعد نیست.

طبق اعلام مقامات محلی ایالت اودیسا، صاعقه بیش از دیگر بلایای طبیعی در این منطقه قربانی می‌گیرد. طی پنج سال گذشته بیش از ۱۵۰۰ نفر به دلیل صاعقه‌زدگی در این ایالت جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، آمارهای دولتی در هند نشان می‌دهد از سال ۲۰۰۵ هر ساله حدود ۲۰۰۰ نفر بر اثر صاعقه در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس