تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] با رای نمایندگان در صحن علنی مجلس، یک اصلاح‌طلب و یک اصولگرا به‌عنوان دو عضو ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها انتخاب شدند. به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، در جریان نشست علنی امروز مجلس، نمایندگان دو نفر از اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری را به‌عنوان […]

[ad_1]

با رای نمایندگان در صحن علنی مجلس، یک اصلاح‌طلب و یک اصولگرا به‌عنوان دو عضو ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، در جریان نشست علنی امروز مجلس، نمایندگان دو نفر از اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری را به‌عنوان ناظر در شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها انتخاب کردند.


بر این اساس، پس از آن‌که داوود محمدی که نامزدی خود را برای حضور در این شورا اعلام کرده بود، از ادامه رقابت انصراف داد، نمایندگان مجلس از میان محمود صادقی، جواد ساداتی‌نژاد و علیرضا سلیمی، اقدام به انتخاب این دو عضو ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها کردند که بر این اساس، محمود صادقی، عضو هیات رییسه فراکسیون امید با ۹۵ رای و جواد ساداتی‌نژاد از نمایندگان اصولگرای حاضر در مجلس دهم نیز با ۸۸ رای از مجموع ۱۸۷ رای، به‌عنوان دو عضو ناظر انتخاب شدند.


این درحالی است که علیرضا سلیمی دیگر گزینه اصولگرایان از حضور در این شورا بازماند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس