تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیئت رئیسه فراکسیون امیدا از اساتید اصلاح‌طلب دانشگاه خواست پشتوانه فکری مجلس باشند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایلنا،محمود صادقی در نشست انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها گفت: نمایندگان فراکسیون امید در ابتدای کار تجربه کافی نداشتند و تازه وارد تلقی می‌شدند و شاید نتوانستند تاثیرگذاری کامل را در انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون […]

[ad_1]

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امیدا از اساتید اصلاح‌طلب دانشگاه خواست پشتوانه فکری مجلس باشند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایلنا،محمود صادقی در نشست انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها گفت: نمایندگان فراکسیون امید در ابتدای کار تجربه کافی نداشتند و تازه وارد تلقی می‌شدند و شاید نتوانستند تاثیرگذاری کامل را در انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون داشته باشند و فرصت کافی نبود تا بتوانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم اما در ادامه کار به انسجام خود رسیدیم و ثمرات آن را در انتخابات ناظران مجلس دیدیم چنانچه آقای میرزایی نکو و خانم مافی به کمیسیون ماده ده احزاب رفتند و آقای وکیلی نیز به هیات نظارت بر مطبوعات رفت گرچه یک ناهماهنگی در هیئت نظارت بر صدا و سیما داشتیم اما در مجموع عملکردها خوب بود.

نماینده تهران در مجلس درباره مسائل مربوط به دانشگاه‌ها گفت: در کمیسیون آموزش به دکتر فرهادی و دکتر هاشمی گفتم که برخی مسئولان دانشگاه خوب کار نمی‌کنند و مسئله اتحادیه دانشجویان و کرسی‌های آزاد اندیشی از جمله مسائلی بود که در آن جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید افزود: معتقدم اگر برنامه و طرح داشته باشیم ظرفیت‌های فراوانی برای عمل وجود دارد و در سه ماهه اخیر نیز فراکسیون امید کارهای ارزشمندی انجام داده است و با وجود اینکه به اعتقاد بعضی دوستان فراتر از چارچوب‌ها رفتار کردم اما کوچکترین تذکری به بنده داده نشده است.

وی گفت: نیمه پر لیوان را هم ببینیم با اینکه بنده در مسائل بسیار حساس ورود پیدا کردم مشکلی پیش نمی‌آید و بعضی دوستان ما یک ترس موهوم دارند.

وی افزود: از جمع انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه انتظار داریم به عنوان پشتوانه تشکیلاتی به ما برنامه و ایده بدهند و البته دکتر صالحی در جلسات کمیسیون تلفیق حضور داشتند و پیشنهادهای خوبی داشتند اما پیشنهادهای الحاقی و اصلاحی خود را درباره قوانین مختلف به ما بدهید تا پیگیری کنیم و بتوانیم نماینده واقعی شما باشیم.

در حاشیه سخنرانی دکتر صادقی وقتی این نماینده گفت که هیچ تذکری به من داده نشده است وکیلی دیگر نماینده تهران به شوخی خطاب به وی گفت صدای این تذکرها بعدا در می‌آید!

۲۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس