تاریخ انتشار: ۲۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] عضو مجمع نمایندگان مردم تهران معتقد است نباید در تشکیل فراکسیون‌های سیاسی مجلس انحصارگرایی صورت گیرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمود صادقی نماینده مردم تهران با اشاره به تشکیل فراکسیون سوم در مجلس، گفت: به نظر نمی رسد فراکسیون سوم مجلس ۸۰ عضو داشته باشد، عدد نمایندگان این فراکسیون […]

[ad_1]

عضو مجمع نمایندگان مردم تهران معتقد است نباید در تشکیل فراکسیون‌های سیاسی مجلس انحصارگرایی صورت گیرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمود صادقی نماینده مردم تهران با اشاره به تشکیل فراکسیون سوم در مجلس، گفت: به نظر نمی رسد فراکسیون سوم مجلس ۸۰ عضو داشته باشد، عدد نمایندگان این فراکسیون از ۳۰ الی ۴۰ نفر تجاوز نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه باید از تعدد و تنوع فراکسیون‌ها در جهت بازتاب گرایشات سیاسی در مجلس استقبال کرد، بیان داشت: نباید در تشکیل فراکسیون‌های مجلس انحصارگرایی داشته باشیم چراکه این امر نامطلوب است.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه افراد در مناسبات سیاسی خود باید پایبند به گرایشات خود باشند، تصریح کرد: اگر کسی در دوره انتخابات از یک نام و لیستی استفاده می‌کند باید به تعهد خود به آن لیست پایبند باشد.

صادقی در ادامه با اشاره به تعامل فراکسیون امید با فراکسیون سوم در مجلس تصریح کرد: معتقدم مجموعه فراکسیون‌ها باید با هم تعامل داشته باشند و این مسئله بین یک یا دو فراکسیون نیست.

نماینده مردم تهران در پایان تاکید کرد: تشکیل فراکسیون سوم نمی‌تواند تهدیدی برای فراکسیون امید تلقی شود.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس