تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ،کامران اصغری در یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان مازندران که در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار داشت:۴۷۰ میلیارد تومان سهم از بسته رونق تولید به مازندران اختصاص یافته است . وی افزود: ما باید به تعاونی ها اعتماد کرده و به این بخش […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری ،کامران اصغری در یازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان مازندران که در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار داشت:۴۷۰ میلیارد تومان سهم از بسته رونق تولید به مازندران اختصاص یافته است .


وی افزود: ما باید به تعاونی ها اعتماد کرده و به این بخش از تولید اعتقاد داشته باشیم تا به آن سهم ۲۵ درصدی تعاون دست پیدا کنیم.


مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، گفت: لازم است تا برای رونق اقتصاد و رونق تعاونی ها کار جمعی را در اولویت قرار دهیم  زیرا در شرایطی که کشور با تحریم و رکود اقتصادی مواجه است تعاونی ها با تلاش مضاعفشان توانستند به برتری دست پیدا کنند.


وی ، عنوان کرد: بسیاری از تعاونی ها با گروه های هفت نفره و با میزان ناچیز توانستند تعاونی تشکیل دهند چرا که در این کارگاه های کوچک به دنبال اهداف بزرگ  و صادرات محوری بودند.


اصغری با بیا ن اینکه برای ما قابل پذیرش نیست که تعاونی ها در حاشیه قرار گیرند، افزود: تعاونی ها می توانند با تلاش مضاعف از سهم ۲۵ درصدی رونق اقتصادی برخوردار شوند.


وی ادامه داد: تعاونی ها نیز چون دیگر واحدهای تولیدی در ایجاد اشتغال و صادرات نقش بسزایی دارند .


اصغری میزان صادرات بخش تعاون را ۶۱ میلیون دلار اعلام کرد و افزود: ۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات در بخش های مختلف درطول سه سال از دولت تدبیر و امید پرداخت شده است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس