تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اعلام رسمی ایران به مؤسسه جودی نشان می دهد صادرات نفت ایران در ششمین ماه امسال بالای مرز ٢ میلیون بشکه در روز باقی مانده است. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از رویترز، اطلاعات رسمی مؤسسه ابتکار داده های نفتی (جودی) نشان داد در ماه ژوئن، تولید روزانه نفت ایران به سه میلیون […]

[ad_1]

صادرات نفتی

اعلام رسمی ایران به مؤسسه جودی نشان می دهد صادرات نفت ایران در ششمین ماه امسال بالای مرز ٢ میلیون بشکه در روز باقی مانده است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از رویترز، اطلاعات رسمی مؤسسه ابتکار داده های نفتی (جودی) نشان داد در ماه ژوئن، تولید روزانه نفت ایران به سه میلیون و ۶١٠ هزار بشکه و صادرات آن به ٢ میلیون بشکه در روز می رسید.

ارقام اعلام شده برای تولید و صادرات نفت ایران، نشان دهنده رشد این رقم نسبت به ماه ژوئیه هستند که در آن، تلاش ایران برای پس گرفتن سهم خود از بازارهای جهانی آغاز شد.

طبق اعلام جودی، میانگین صادرات نفت ایران از دو میلیون بشکه در روز در ماه مه به دو میلیون و پنج هزار بشکه در روز در ماه ژوئن افزایش یافت.

گزارش آژانس بین المللی انرژی نشان می دهد پیش از آغاز تحریمها در میانه سال ٢٠١٢ میلادی، صادرات روزانه نفت ایران به ٢ میلیون و ٢٠٠ هزار بشکه در روز می رسید.

تولید روزانه نفت ایران سه میلیون و ٣٧٠ هزار بشکه و صادرات روزانه آن یک میلیون و ۵۵٠ هزار بشکه بوده است.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس