تاریخ انتشار: ۲۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رایزن بازرگانی ایران در اندونزی اعلام کرد: صادرات کالاهای غیرنفتی به اندونزی در ۴ ماه نخست امسال به ٢٧ میلیون دلار رسید که در مقایسه با ٢١,۵ میلیون دلار دوره مشابه پارسال، ٢۵ درصد رشد داشته است. به گزارش ایسکانیوز از سازمان توسعه تجارت ایران، انور کمری، رایزن بازرگانی ایران در اندونزی گفت: در […]

[ad_1]

رایزن بازرگانی ایران در اندونزی اعلام کرد: صادرات کالاهای غیرنفتی به اندونزی در ۴ ماه نخست امسال به ٢٧ میلیون دلار رسید که در مقایسه با ٢١,۵ میلیون دلار دوره مشابه پارسال، ٢۵ درصد رشد داشته است.

به گزارش ایسکانیوز از سازمان توسعه تجارت ایران، انور کمری، رایزن بازرگانی ایران در اندونزی گفت: در این دوره زمانی محصولاتی مانند سنگ گچ، گوگرد و غیره از جلمه مهمترین اقلام صادراتی هستند که رشد مناسبی داشتند.

وی افزود: قیر نفت که همواره در صدر اقلام صادراتی ایران به اندونزی بوده با وجود این که از نظر وزنی ۵٠ درصد نسبت به چهار ماه ابتدای پارسال افزایش داشته است، اما از نظر ارزشی ٧ درصد کاهش نشان می‌دهد که دلیل عمده آن کاهش قیمت قیر در بازارهای جهانی است.

کمری تصریح کرد: در همین مدت واردات کالا از اندونزی از ٣٠ میلیون دلار به ٣٨ میلیون دلار رسیده که ٢۵ درصد رشد داشته است.

رایزن بازرگانی ایران در اندونزی عنوان کرد: در مجموع حجم روابط تجاری ٢ کشور از ۵١,۵ میلیون دلار در ۴ ماه نخست پارسال به ۶۵ میلیون دلار در دوره مشابه امسال رسیده که ٢۶ درصد رشد داشته است.

۶۰۷/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس