تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو انجمن بتن ایران با بیان این‌که صادرات سیمان یک کار عبث است، گفت: اسکله بندر شهید رجایی تا امروز ۴ بار مرمت شده اما با این حال باز هم نیازمند اصلاح است. به گزارش ایسکانیوز، هرمز فامیلی در جمع خبرنگاران با بیان این‌که بعد از آب پر مصرف‌ترین نهاده ساختمانی بتن است، اظهار […]

[ad_1]

سیمان

عضو انجمن بتن ایران با بیان این‌که صادرات سیمان یک کار عبث است، گفت: اسکله بندر شهید رجایی تا امروز ۴ بار مرمت شده اما با این حال باز هم نیازمند اصلاح است.

به گزارش ایسکانیوز، هرمز فامیلی در جمع خبرنگاران با بیان این‌که بعد از آب پر مصرف‌ترین نهاده ساختمانی بتن است، اظهار کرد: یکی از اهداف ما ارتقای دانش بتن در کشور است، به عنوان مثال در خلیج فارس اسکله‌ می‌سازند که طی ۶ ماه تخریب شده و نیازمند مرمت است. اسکله بندر شهید رجایی تا امروز ۴ بار مرمت شده و با این وجود باز هم نیازمند اصلاح است.

وی با اشاره به این‌که هم‌اکنون سالانه ۷۰ میلیون تن سیمان در کشور تولید می‌شود که ۵۰ تا ۵۵ میلیون تن آن در داخل مصرف می‌شود، تصریح کرد: بخشی از مازاد مصرف صادر می‌شود که این یک کار عبثی است که به نفع اقتصاد کشور نیست.

وی تاکید کرد: سیمان به‌عنوان یک محصول استراتژیک تولید می‌شود و به هیچ عنوان نباید صادر شود.

تدین دیگر عضو انجمن بتن نیز با بیان این‌که هیچ نمایندگی دولتی در امر نظارت بر کارهای بتنی در کشور نداریم، گفت: در خصوص مشکلات مربوط به کارهای بتنی تذکراتی را به دستگاه‌های دولتی در راستای بهبود کیفیت و ارتقای دانش فنی داده ایم.

وی اظهار کرد: انجمن بتن ایران با تمام نهادهای دولتی ارتباط دارد و تلاش می‌‌کند مشکلات این بخش را حل کند.

۶۰۲/۷۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس