تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید گفت:صادرات سال جاری از ایران به دیگر کشورها ۱۰ میلیارد دلار نسبت به سال گذشته افزایش می یابد. به گزارش ایسکانیوز، رضا رحمانی روز پنجشنبه در حاشیه آیین از صنعتگران، معدنکاران و اصناف برتر استان زنجان به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک در […]

[ad_1]

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید گفت:صادرات سال جاری از ایران به دیگر کشورها ۱۰ میلیارد دلار نسبت به سال گذشته افزایش می یابد.

به گزارش ایسکانیوز، رضا رحمانی روز پنجشنبه در حاشیه آیین از صنعتگران، معدنکاران و اصناف برتر استان زنجان به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک در گفت و گو با ایرنا افزود: فعالیت هفت هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی کوچک و متوسط، تعدادی از واحدهای ایجاد شده و تحریف تقاضا از مهم ترین برنامه های اقتصاد مقاومتی و خروج از رکود در کشور است.
وی یادآور شد : ۱۵۰ واحد تولیدی کلان کشوری منتخب در دست اجرا هستند که از این تعداد ۳۵ واحد تا پایان سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.
رحمانی خاطرنشان کرد: مابقی این واحدهای تولیدی کلان نیز طی سال های آینده به بهره برداری می رسد.
به گفته وی واحدهای تولیدی کلان نقش اساسی در زنجیره تولید دارند که منجر به افزایش تولید کالاهای اساسی می شوند.
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید گفت: محصول تولیدی واحدهای کلان اعم از فولاد، سیمان، لوازم خانگی، خودرو و سایر موارد است.
رحمانی اظهارکرد: این واحدهای کلان تولیدی، خود می توانند موتور محرکه اقتصادی در کشور باشند.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس