تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، بابک مصباحی، درمورد هدف از شرکت در این مناقصه گفت: حضور در بازار دارویی کشور عراق و صادرات دارو کمک زیادی به ارزآوری به داخل کشور می کند. از سوی دیگر نیز منجر به شناخت بهتر برند دارو های ایرانی در این کشور همسایه خواهد شد. با حضور در بازار دارویی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، بابک مصباحی، درمورد هدف از شرکت در این مناقصه گفت: حضور در بازار دارویی کشور عراق و صادرات دارو کمک زیادی به ارزآوری به داخل کشور می کند. از سوی دیگر نیز منجر به شناخت بهتر برند دارو های ایرانی در این کشور همسایه خواهد شد. با حضور در بازار دارویی کشور عراق می توانیم شاهد افزایش سهم از بازار چهارمیلیارد دلاری واردات دارو در این کشور باشیم.


مدیر عامل شرکت ایران دارو افزود :  به تازگی صادرات اولین محموله اولین محموله داروی کپسول گاباپنتن ۳۰۰ میلی گرمی از ۹ قلم داروی برنده شده در این مناقصه به کشور عراق انجام شد که در آینده نزدیک ،دیگر محصولات  نیز صادر خواهد شد.


 وی گفت : قرص هیدرو کلروتیازید، قرص ترامادول، کپسول گاباپنتن، کرم آسیکلویر، کرم فلوسینولون، کپسول پرگابالین، کاپتوپریل ۵۰ و ۲۵، استازولامید نام ۹ محصول دارویی شرکت ایران دارو است که در آینده ای نزدیک شاهد صادرات آن به کشور عراق خواهیم بود. به گفته دکتر مصباحی ارزش کل این محصولات که در مناقصه برنده شده، ۶۵۰ هزار دلار است.


همچنین هم اینک صادرات محصولات دارویی به کشور های افغانستان ، قزاقستان ، سوریه و اقلیم کردستان عراق در حال انجام است.


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس