تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] آمارها نشان می‌دهد که در یک دوره شش ساله ۹۲ تن با شلیک گلوله افسران پلیس شهر شیکاگوی آمریکا کشته شده‌اند. به گزارش ایسنا، بررسی‌ها حاکی از آن است که در فاصله سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ افسران پلیس شهر شیکاگو با شلیک گلوله ۹۲ تن را کشته و ۱۷۰ نفر را مجروح کرده‌اند. همچنین […]

[ad_1]

آمارها نشان می‌دهد که در یک دوره شش ساله ۹۲ تن با شلیک گلوله افسران پلیس شهر شیکاگوی آمریکا کشته شده‌اند.

به گزارش ایسنا، بررسی‌ها حاکی از آن است که در فاصله سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ افسران پلیس شهر شیکاگو با شلیک گلوله ۹۲ تن را کشته و ۱۷۰ نفر را مجروح کرده‌اند. همچنین بنابر این گزارش هر یک از افسران پلیس این شهر هر پنج روز به طور میانگین اقدام به تیراندازی می‌کنند.

اطلاعات جمع‌آوری شده در این بازه زمانی نشان می‌دهد افسران پلیس دست‌کم در ۴۳۵ مورد تیراندازی ۲۶۲۳ گلوله شلیک کرده‌اند. همچنین از هر پنج نفر که مورد اصابت گلوله پلیس شیکاگو قرار گرفته‌اند یک نفر آفریقایی – آمریکایی بوده است.

همچنین در این بررسی مشخص شده تعداد گلوله‌های شلیک شده توسط پلیس از ۱۰۷ مورد در سال ۲۰۱۱ به ۴۴ مورد در سال ۲۰۱۵ کاهش یافته اما با این وجود تعداد تیراندازی‌های شیکاگو نسبت به دیگر شهرهای مهم و بزرگ آمریکا همچون لس‌آنجلس، نیویورک، هوستون و فیلادلفیا بالاتر است.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، این تیراندازی‌ها در تمامی شهرهای شیکاگو رخ داده اما بیشتر در مناطق جنوب و غرب رایج‌تر است. همچنین تعداد کمی از افسران پلیس به دلیل اقدام به تیراندازی مجازات شده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس