تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک خوش فکر پرسپولیسى ها مدت هاست از ترکیب اصلى این تیم خارج شده است و به دنبال اثبات خود به برانکو است. به گزارش ایسکانیوز،احمد نوراللهى که یکى از برترین هافبک هاى پرسپولیس محسوب مى شود در هفته هاى اخیر کمتر از سوى برانکو ایوانکوویچ به بازى گرفته شده و جایى در ترکیب […]

[ad_1]

نوراللهی

هافبک خوش فکر پرسپولیسى ها مدت هاست از ترکیب اصلى این تیم خارج شده است و به دنبال اثبات خود به برانکو است.

به گزارش ایسکانیوز،احمد نوراللهى که یکى از برترین هافبک هاى پرسپولیس محسوب مى شود در هفته هاى اخیر کمتر از سوى برانکو ایوانکوویچ به بازى گرفته شده و جایى در ترکیب ثابت این تیم نیز نداشته است.

نوراللهى که با درخششى خیره کننده یکى از پدیده هاى احتمالى فوتبال ایران محسوب مى شد از اواخر نیم فصل گذشته رفته رفته جایگاه خود را در ترکیب این تیم از دست داد تا اکنون منتظر فرصتى مجدد براى اثبات توانایى هاى خود به برانکویى باشد که مدت هاست ترکیب چهارنفره خط میانى اش را انتخاب کرده است.

نوراللهى با این حال همچنان امیدوار است بتواند بار دیگر به ترکیب سرخپوشان که اکنون صدرنشین لیگ نیز محسوب مى شوند وارد شود. او در دیدار تدارکاتى روزگذشته تیمش برابر هف سمنان نیز پرتلاش و جنگنده ظاهر شد و بارها به خاطر بازى فیزیکى اش اینگونه مقابل داور عجیب این بازى ناچار به توضیح شد.

۶۰۱/۶۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس