تاریخ انتشار: ۲۷ اسف ۱۳۹۳

رئیس اتحادیه شیرینی فروشان و قنادان با اشاره به کسادی بازار شیرینی‌ در شب عید، اظهار امیدواری کرد: این بازار در ۳ روز آخر سال داغ‌تر شود. به گزارش،‌گذارنیوز علی بهره‌مند با اشاره به کساد بودن بازار شیرینی‌فروشان در شب عید، اظهار امیدواری کرد، در ۳ روز آخر پایان سال این بازار داغ‌تر شود. وی […]

رئیس اتحادیه شیرینی فروشان و قنادان با اشاره به کسادی بازار شیرینی‌ در شب عید، اظهار امیدواری کرد: این بازار در ۳ روز آخر سال داغ‌تر شود.

شیرینی

به گزارش،‌گذارنیوز علی بهره‌مند با اشاره به کساد بودن بازار شیرینی‌فروشان در شب عید، اظهار امیدواری کرد، در ۳ روز آخر پایان سال این بازار داغ‌تر شود.

وی در مورد قیمت شیرینی شب عید به این نکته اشاره کرد که قیمت‌ها هیچ افزایشی نداشته و همان قیمت مصوب پایان سال گذشته است که قنادی‌ها موظفند آن را اجرا کنند.

بهره‌مند قیمت هر کیلوگرم شیرینی تر خامه‌ای درجه یک را ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، هر کیلو شیرینی دانمارکی ۹ هزار و ۶۰۰ تومان، زبان و پاپیون ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان، برنجی ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و کیک یزدی ۸ هزار تومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه شیرینی‌فروشان و قنادان با تاکید بر این که مردم با خیال راحت شیرینی خود را از قنادی‌ها تهیه کنند، گفت: بازرسان اتحادیه به صورت دوره‌ای در کنار بازرسان اصناف و تغزیرات بر قیمت و کیفیت شیرینی‌ها نظارت می‌کنند، اما در عین حال مردم در صورت بروز مشکل می‌توانند با شماره ۱۲۴ به صورت شبانه‌روزی شکایت خود را اعلام یا از طریق شماره‌های ۶۶۹۴۴۴۹۹ و یا ۶۶۹۴۴۴۱۱ از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر تماس گرفته و شکایات خود را مطرح کنند.

وی در پاسخ به این که بیشترین شکایت‌ها در چه زمینه‌ای بوده است گفت: از آنجایی که همه قنادی‌ها پروانه کسب دارند تحت نظر اتحادیه فعالیت می‌کنند، اما تا چند ماه گذشته وزن زیاد جعبه شیرینی بیشترین شکایت بود که با راه حل اداره استاندارد حل شد.

به گفته بهره‌مند وزن استاندارد جعبه نیم کیلویی شیرینی ۷۰ گرم، جعبه برای یک کیلوگرم شیرینی ۱۲۵ گرم، جعبه ۱٫۵ کیلویی ۱۷۰ گرم و وزن جعبه شیرینی ۲ کیلوگرمی ۲۱۰ گرم باید باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس