تاریخ انتشار: ۱۲ خرد ۱۳۹۵

– نخستین نشست هیات امنای منطقه پنج دانشگاه های علوم پزشکی کشور،چهارشنبه با حضور استانداران استان های جنوبی ، اعضای حقوقی و حقیقی هیات امنا ، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از کارشناسان ستاد وزارت، روسای و اعضای هیات رئیسه دانشگاه های علوم پزشکی شیراز، هرمزگان، بوشهر، یاسوج، فسا، جهرم و دانشکده های لار و گراش در شیراز گشایش یافت.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا ، در آیین آغاز به کار برنامه، طاهر موهبتی معاون هماهنگی، برنامه ریزی و امور حقوقی وزیر بهداشت، سید محمدعلی افشانی استاندار فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رئیس نشست کلان منطقه پنج دانشگاه های علوم پزشکی کشور سخنرانی کردند.
اجلاس هیات امنای کلان منطقه پنج کشور، به ریاست معاون هماهنگی برنامه ریزی و امور حقوقی وزیر بهداشت و با حضور اعضای هیات امناء و مسوولان دانشگاه های علوم پزشکی قطب پنج کشور برگزار و پیرامون ۱۵ پیشنهاد مشترک دانشگاهی، بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری می شود.
کارگاه پایش برنامه عملیاتی دانشگاه نیز همزمان با این نشست، به ریاست دکتر صفی خانی قائم مقام معاونت هماهنگی برنامه ریزی و امور حقوقی وزیر بهداشت، برگزار می شود.
دکتر ملکی فرد سرپرست دفتر مدیریت راهبردی و برنامه ریزی عملیاتی و مدیران و مسوولان پایش برنامه عملیاتی هشت دانشگاه و دانشکده قطب پنج آمایش کشور، در این نشست، سامانه پایش برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۵ دانشگاه های علوم پزشکی این قطب کشور را رونمایی می کنند و آموزش می دهند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : با تصویب شورایعالی انقلاب فرهنگی، دانشگاه های علوم پزشکی کشور به ۱۰ منطقه آمایش تقسیم شده اند که مدیریت قطب پنج، به دانشگاه علوم پزشکی شیراز سپرده شده است.
ایمانیه گفت:قطب پنج آمایش کشور با حضور شش دانشگاه و دو دانشکده مستقل، از بزرگترین و موفق ترین قطب های کشور است که توانسته اند با هماهنگی همدیگر برای ارتقای فعالیت های بخش های آموزشی، بهداشت، درمان و دیگر حیطه های دانشگاه، همکاری و تفاهم های مفید داشته باشند.
۶۱۱۳ /۱۸۷۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس