تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار بیانیه‌ای کسب مقام سومی تیم‌ملی فوتسال کشورمان را دست آوردی بزرگ عنوان کرد. به گزارش ایلنا، شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از افتخار آفرینی تیم‌ملی فوتسال کشورمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا و کسب مقام سومی در جهان این افتخارآفرینی را تبریک گفت. […]

[ad_1]

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار بیانیه‌ای کسب مقام سومی تیم‌ملی فوتسال کشورمان را دست آوردی بزرگ عنوان کرد.

به گزارش ایلنا، شیخ سلمان، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از افتخار آفرینی تیم‌ملی فوتسال کشورمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا و کسب مقام سومی در جهان این افتخارآفرینی را تبریک گفت.


شیخ سلمان با انتشار بیانیه‌ای گفت: به عنوان نماینده خانواده بزرگ فوتبال آسیا به تیم‌ملی فوتسال ایران به خاطر عملکرد بسیار خوبشان و بازی‌های خوبی که به نمایش گذاشتند، تبریک می‌گویم.


وی افزود: همچنان که در چارچوب و رؤیت کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر گرفته بودیم، تیم ملی فوتسال ایران ثابت کرد که تیم‌های آسیایی می‌توانند در رقابت‌های جهانی نیز افتخار آفرینی کنند. امیدوارم دستاورد ایران برای تیمهای آسیایی الهام بخش باشد تا به بهترین سطوح جهان برسند.


رئیس AFC در پایان گفت: تیم‌ملی فوتسال ایران اکنون یکی از قدرتمندترین تیم‌های فوتسال جهان است و موفقیت آنها در جام جهانی ۲۰۱۶ نشان داد که آنها سالیان طولانی تلاش بی وقفه داشته‌اند و همه در فدراسیون فوتبال ایران در این راستا حرکت کردند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس