تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدافع تیم فوتبال سایپا می‌گوید که در سنی قرار ندارد که بخواهد تیمش را تغییر بدهد و فوتبالش را در این تیم تمام خواهد کرد. به گزارش ایلنا، ابراهیم شکوری، مدافع تیم فوتبال سایپا پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل پرسپولیس در دیداری دوستانه که امروز (چهارشنبه) برگزار شد اظهار داشت: بازی […]

[ad_1]

مدافع تیم فوتبال سایپا می‌گوید که در سنی قرار ندارد که بخواهد تیمش را تغییر بدهد و فوتبالش را در این تیم تمام خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم شکوری، مدافع تیم فوتبال سایپا پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل پرسپولیس در دیداری دوستانه که امروز (چهارشنبه) برگزار شد اظهار داشت: بازی خوب و پرگلی را شاهد بودیم و فکر می‌کنم این مسابقه به هر دو تیم کمک کرد تا برای ادامه مسابقات لیگ خودشان را آماده کنند.


وی درباره خشونت بازیکنان سایپا در این دیدار گفت: به هر حال بین بازیکنان هر دو تیم بازیکن جوان زیاد بود و همین مسئله باعث شد در برخی صحنه‌ها شاهد خشونت باشیم، البته خشونت باعث جذابیت فوتبال می‌شود، به شرطی که شاهد کار ناجوانمردانه نباشیم.


مدافع تیم فوتبال سایپا درباره نیمکت نشینی‌اش در این تیم و مطرح شدن بحث جدایی‌اش از جمع نارنجی‌پوشان خاطرنشان کرد: من سایپایی هستم و فوتبالم را با این تیم تمام خواهم کرد. در حال حاضر در سنی نیستم که بخواهم تغییر تیم دهم. مطمئن باشید، فوتبالم را در سایپا تمام می‌کنم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس