تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] آرسن ونگر در مورد به خدمت گرفتن این ملی پوش آلمانی که در حال حاضر در اردوی مانشافت به سر می برد، گفت:” او در سن مناسبی است. او تجربه خوبی دارد. او بازیکنی است که از تمرکز بالایی برخوردار است و می تواند به خوبی با توپ بازی کند باشگاه آرسنال تایید کرد […]

[ad_1]

آرسن ونگر در مورد به خدمت گرفتن این ملی پوش آلمانی که در حال حاضر در اردوی مانشافت به سر می برد، گفت:” او در سن مناسبی است. او تجربه خوبی دارد. او بازیکنی است که از تمرکز بالایی برخوردار است و می تواند به خوبی با توپ بازی کند

باشگاه آرسنال تایید کرد که شکودران مصطفی، مدافع آلمانی والنسیا را به خدمت گرفته است.

به گزارش “ورزش سه”، با مصدومیت پرمرتساکر و گابریل پائولیستا، آرسن ونگر سخت به دنبال به خدمت گرفتن یک مدافع میانی جدید بود و در نهایت توانست شکودران مصطفی را به خدمت بگیرد. 

 

این مدافع ۲۴ ساله در دو فصلی که پیراهن والنسیا را به تن کرد، ۶۴ گل بازی برای این تیم انجام داد. او دوران حرفه ای اش را از آکادمی باشگاه اورتون آغاز کرد و پس از راهی سری A شد تا برای سمپدوریا بازی کند.

او بعد از لوکاس پرز، گرانیت ژاکا، راب هولدینک، تاکوما آسانو و کلچی انواکالی، ششمین خرید تابستانی توپچی ها محسوب می شود.

آرسن ونگر در مورد به خدمت گرفتن این ملی پوش آلمانی که در حال حاضر در اردوی مانشافت به سر می برد، گفت:” او در سن مناسبی است. او تجربه خوبی دارد. او بازیکنی است که از تمرکز بالایی برخوردار است و می تواند به خوبی با توپ بازی کند. ما بازیکن فوق العاده ای را به خدمت گرفتیم.”

 

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس