تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اسدالله عسگراولادی در ادامه ناکامی‌هایش در چند انتخابات تشکل‌های بخش خصوصی از جمله هیات رئیسه اتاق ایران،‌ این بار در انتخابات هیات مدیره مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران ناکام ماند. به گزارش اقتصادنیوز، در پانزدهمین نشست هیات نمایندگان اتاق ایران در روز گذشته، انتخابات اعضای هیئت مدیره مرکز داوری برگزار شد و در […]

[ad_1]


اسدالله عسگراولادی در ادامه ناکامی‌هایش در چند انتخابات تشکل‌های بخش خصوصی از جمله هیات رئیسه اتاق ایران،‌ این بار در انتخابات هیات مدیره مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران ناکام ماند.

به گزارش اقتصادنیوز، در پانزدهمین نشست هیات نمایندگان اتاق ایران در روز گذشته، انتخابات اعضای هیئت مدیره مرکز داوری برگزار شد و در آن اعضای جدید موفق به حضور در مرکز داوری شدند.

آن طور که تسنیم گزارش داده، برای تعیین سه عضو جدید هیئت مدیره مرکز داوری اتاق ایران، اسدالله عسگر اولادی، فریدون فرقانی، محمدرضا قمی، زمانی، ناصر ریاحی و آقاخانی خود را به عنوان نامزدهای انتخاباتی معرفی کردند. پس از رای‌گیری محمد رضا قمی ۱۸۰ رای، فریدون فرقانی ۱۳۵ رای، ناصر ریاحی ۱۱۴ رای، زمانی ۹۱ رای، عسگراولادی ۴۷ رای و آقاخانی، ۳۹ رای را به خود اختصاص دادند.

بدین ترتیب محمدرضا قمی، فریدون فرقانی و ناصرریاحی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره مرکز داوری اتاق ایران تعیین شدند.

در دوره گذشته اسدالله عسگراولادی، سید ضیاالدین خرمشاهی و علی شمس اردکانی اعضای هیئت مدیره مرکز داوری بودند که از بین آنها تنها عسگراولادی نامزد انتخابات جدید شد اما نتوانست رای کافی برای حضور مجدد در هیئت مدیره را به خود اختصاص دهد.

مرکز داوری اتاق ایران به منظور حل و فصل اختلافات بازرگانی داخلی و خارجی، بر مبنای «قانون اساسنامه مرکز داوری اتاق ایران»، مصوب ۱۴ / ۱۱ / ۱۳۸۰ ، تأسیس شد ،این مرکز دارای استقلال مالی و اداری است.

در مواردی که طرفین قصد دارند به داوری مرکز مراجعه کنند،کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از قرارداد و یا راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن به مرکز داوری اتاق ایران ارجاع می‌شود که مطابق با قانون اساسنامه و آئین داوری آن مرکز با رأی یک یا سه نفر داور بصورت قطعی و لازم الاجراء حل و فصل می‌شود.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس