تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] زمان اول با اخطار دوار برای دو کشتی گیر برای کم کاری همراه بود اما اخطار ۳۰ ثانیه به یزدانی داده شد تا نتیجه یک بر صفر به سود گازیموف شود. رضا یزدانی دو دومین دیدار خود با نتیجه ۲ بر یک مقابل گازیموف آذربایجانی شکست خورد تا در انتظار فینالیست شدن او و […]

[ad_1]

زمان اول با اخطار دوار برای دو کشتی گیر برای کم کاری همراه بود اما اخطار ۳۰ ثانیه به یزدانی داده شد تا نتیجه یک بر صفر به سود گازیموف شود.

رضا یزدانی دو دومین دیدار خود با نتیجه ۲ بر یک مقابل گازیموف آذربایجانی شکست خورد تا در انتظار فینالیست شدن او و تلاش برای مدال برنز باشد.

به گزارش “ورزش سه”، رضا یزدانی کشتی گیر آزاد وزن ۹۷ کیلوگرم ایران در دومین دیدار خود رو در روی ختاگ گازیموف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان قرار گرفت. رضا در اولین حضور خود روی تشک موفق شد با نتیجه ۱۰ بر صفر ابرهیم بلوکباشی از ترکیه را شکست دهد تا شروع امیدوار کننده ای داشته باشد و برای مبارزه با گازیموف شانس داشته باشد.

زمان اول با اخطار دوار برای دو کشتی گیر برای کم کاری همراه بود اما اخطار ۳۰ ثانیه به یزدانی داده شد تا نتیجه یک بر صفر به سود گازیموف شود. در ثانیه های آخر زمان اول رضا یزدانی زیر حریف را گرفت و گازیموف را به خاک برد اما داوران به بهانه پایان اجرای فن بعد از پایان زمان مبارزه ۲ امتیاز او را ندادند.

 

اعتراضات پی در پی رسول خادم و مربیان ایرانی جواب نداد تا زمان دوم ۲ بر صفر به سود گازیموف آغاز شد. کم کاری کشتی گیر آذربایجانی یک امتیاز از اخطار را برای رضا یزدانی همراه داشت تا اختلاف به حداقل برسد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس