تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] بیمه تعاون از برخی از افراد فعال در شبکه‌های اجتماعی که تخریب و دروغ‌پراکنی علیه این بیمه را در دستور کار داشتند به پلیس فتا شکایت کرد. به گزارش ایسکانیوز ، مدتی است برخی از افرادی که از بیمه تعاون خارج شده‌اند علیه کارکنان و مسوولان بیمه تعاون در شبکه‌های اجتماعی سیاست تخریب را […]

[ad_1]

بیمه تعاون از برخی از افراد فعال در شبکه‌های اجتماعی که تخریب و دروغ‌پراکنی علیه این بیمه را در دستور کار داشتند به پلیس فتا شکایت کرد.

به گزارش ایسکانیوز ، مدتی است برخی از افرادی که از بیمه تعاون خارج شده‌اند علیه کارکنان و مسوولان بیمه تعاون در شبکه‌های اجتماعی سیاست تخریب را در پیش گرفته‌اند و مطالب غیرواقع را منتشر می‌کنند.

جالب اینکه این افراد برای تخریب مسوولان بیمه تعاون ربات تلگرامی تهیه کرده‌اند تا به صورت سازماندهی شده این عملیات عجیب را انجام دهند.

مسوولان بیمه تعاون اعلام کردند علیه این افراد به پلیس فتا شکایت برده و پرونده‌ای در این زمینه تشکیل شده است تا با مسسبان این اتفاق برخورد شود.

همچنین انتشار فیش‌های دستکاری شده مدیران این شرکت موجب شد مسوولان بیمه تعاون از مسببان آن شکایت جداگانه‌ای را برای ارسال به قوه قضاییه تنظیم کنند.

بیمه تعاون یک بیمه خصوصی است اما منتقدان دولت آن را دولتی خطاب کرده و فیش‌های نجومی دستکاری شده را ابزاری برای تخریب دولت قرار دادند.

۶۰۲/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس