تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۴
فوری"

همانطور که مدیرعامل باشگاه پیکان خبر داده بود، این باشگاه قصد دارد، به خاطر رای ماجرای راه آهن و پیکان به فیفا شکایت کند.

به گزارش گذار نیوز،‌ شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان در این باره گفت: این باشگاه حکم کمیته استیناف را از طریق فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) پیگیری می کند.

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال چهارشنبه هفته گذشته پس از سومین بررسی پرونده تیم های راه آهن و پیکان، حکم به باقی ماندن راه آهن در لیگ برتر و سقوط پیکان داد.

باشگاه پیکان مدعی بود راه آهن به دلیل استفاده غیرمجاز از یک بازیکن خارجی در چند مسابقه خود باید به دسته پایین تر سقوط می کرد، اما در نهایت کمیته استیناف پس از چند بار رفت و برگشت پرونده و درخواست تجدید نظر خواهی مجدد، به نفع راه آهنی ها حکم داد.

محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان درباره این حکم گفت: امروز در اطلاعیه ای، مواضع خود را درباره این پرونده و حکم کمیته استیناف اعلام خواهیم کرد.

وی افزود: قطعا حکم صادر شده را از راه قانونی و از طریق فیفا پیگیری می کنیم.

این درحالی است که رئیس فدراسیون فوتبال دیشب در پایان مراسم انتخاب بهترین های چهاردهمین دوره لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت که باشگاه پیکان اعتراضی به حکم کمیته استیناف ندارد و آن را پذیرفته است و نیازی هم به شکایت کردن به فیفا وجود ندارد و تازه اگر هم شکایت کند، فیفا ماجرا را دوباره به فدراسیون باز می گرداند.

شیعی عقیده داشت که با شکایت پیکان به فیفا، تبعات سنگینی برای فدراسیون فوتبال پیش خواهد آمد. شاید منظور او تعلیق باشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس