تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۴
حجت الاسلام والمسلمین اکرمی:

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری معتقد است که احمدی نژاد یک فرد قانون شکن و حرمت شکن است و دوره وی نیز تمام شده است.

به گزارش گذارنیوز حجت الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی  رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری و نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در خصوص شکایت های اخیر محموداحمدی نژاد از برخی دولتمردان بهخبرنگار نامه نیوز، گفت: شکایت‌های که اخیرا آقای احمدی نژاد مطرح می‌کنند طبیعتا قوه قضاییه مسئول رسیدگی به آن‌ها است و بعد از رسیدگی نیز نتیجه کار مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: انگیزه و هدف اصلی آن‌‌ها از طرح اینگونه شکایت ها را نمی‌دانم.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری همچنین خاطرنشان کرد: اگر کسی بخواهد در مورد احمدی نژاد دادخواست و شکایتی داشته باشد مطالب بسیار است؛ احمدی نژاد یک فرد قانون‌شکن بود.

اکرمی با بیان اینکه احمدی نژاد یک حرمت شکن است، تصریح کرد: وی حتی به شورای نگهبان اعتراض و توهین می‌کرد، او یک فرد کاملا حرمت شکن بود که حتی در روزهای آخر با نزدیکترین دوستان خود نیز برخوردی بد و منفی داشت.

سیدرضا اکرمی ادامه داد: ایشان به جای مهرورزی دائما مسئله مافیا یا بگم بگم را مطرح و در میان مردم موجی از نگرانی و ناراحتی را ایجاد می‌کرد؛ بلاخره دوره او هم تمام شد!

عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان با اشاره به شکایت احمدی نژاد از جهانگیری و اشرفی و طرح شکایت احتمالی از پورمحمدی  گفت: شکایت‌های اخیر آنها برای رفع بیکاری خودشان است و می‌گویند حال که بیکاریم پس یک همچین مسائلی را مطرح کنیم! اما باید دانست که در کشور دموکراسی برقرار است و همه افراد باید تحمل نقد و انقاد و شکایت را داشته باشند و از راه های قانونی آنها را پی گیری کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس