تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] در پی جنجال پیرامون شکار خرسی با نیزه در استان آلبرتای کانادا توسط یک شکارچی آمریکایی، مقام‌ها در این استان گفته‌اند که قصد دارند شکار با نیزه را ممنوع کنند. به گزارش ایسنا، کاربران در شبکه های اجتماعی از “جاش بومار”، ۲۶ ساله که ویدئویی طولانی از صحنه شکار منتشر کرده بود انتقاد کرده‌اند. […]

[ad_1]

در پی جنجال پیرامون شکار خرسی با نیزه در استان آلبرتای کانادا توسط یک شکارچی آمریکایی، مقام‌ها در این استان گفته‌اند که قصد دارند شکار با نیزه را ممنوع کنند.

به گزارش ایسنا، کاربران در شبکه های اجتماعی از “جاش بومار”، ۲۶ ساله که ویدئویی طولانی از صحنه شکار منتشر کرده بود انتقاد کرده‌اند. او می‌گوید که حتی تهدید به مرگ شده است.

هرچند شکار با نیزه در آلبرتا آزاد است اما مقام‌ها گفتند در حال بررسی این مساله هستند که آیا بومار قوانین را در ارتباط با این شکار شکسته است یا نه؟

آنها گفتند که انتظار دارند منع شکار با نیزه تا پاییز به اجرا گذاشته شود. شکار حیوانات با نیزه در همه استان های کانادا آزاد نیست.

“کایل فرگوسن” وزیر محیط زیست آلبرتا گفت که این سازمان از ماموران سازمان ماهی و حیات وحش خواسته که تحقیقات درباره شکار اخیر توسط بومار را شروع کنند تا اگر قانونی را شکسته است متهم شود.

این ویدئوی ۱۳ دقیقه ای که در ماه ژوئن در یوتیوب منتشر و روز دوشنبه حذف شد، خرسی را نشان می دهد که به تله بومار نزدیک می‌شود و همان وقت است که هدف نیزه او که در چند متری ایستاده قرار می گیرد.

بومار گفت که صدها بار تهدید به مرگ شده و مجبور شده است استفاده از شبکه های اجتماعی را در نتیجه واکنش عمومی محدود کند.

او که اهل ایالت اوهایو است در پرتاب نیزه تخصص دارد و هم اکنون صاحب یک شرکت بدن‌سازی است.

به گزارش بی‌بی‌سی، سال گذشته نیز یک آمریکایی دیگر به خاطر کشتن یک شیر محبوب در زیمبابوه به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود. با این حال “والتر پالمر” دندانپزشک آمریکایی متهم نشد چون مقام های زیمبابوه گفتند جواز لازم برای شکار را داشته است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس