تاریخ انتشار: ۰۹ اسف ۱۳۹۴
حجت الاسلام علوی:

وزیر اطلاعات گفت: دو مورد عملیات تروریستی جریان‌های معاند را پیش از انتخابات ناکام گذاشتیم.

به گزارش “گذارنیوز”  حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات صبح امروز در نشست‌خبری از شناسایی و انهدام دو جریان تروریستی در جنوب شرق و شمال‌غرب کشور خبر داد و گفت: یک مورد در ۱۹ بهمن یعنی ۱۸ روز قبل از رای‌گیری یکی از عناصر تروریستی در نقاط مرزی و جنوب‌شرق کشور شناسایی و مورد ضربه قرار دادیم.
وی افزود: این جریان تروریستی دو عدد بمب دست‌ساز، مقداری مواد منفجره و چاشنی‌های انفجاری و ریموت کنترلی دستی و یک بمب آهن‌ربا در اختیار داشتند که کشف و ضبط و مورد ضربه قرار گرفتند.
وزیر اطلاعات از شناسایی یک جریان تروریستی در شمال‌غرب کشور خبر داد و گفت: یکی از جریان‌های تروریستی که از خارج کشور قصد ورود به داخل را داشتند تحت کنترل قرار گرفتند و در نهایت در ۵ اسفند یعنی ۲ روز قبل از رای‌گیری موفق شدیم یک تیم ۴ نفره را در این زمینه شناسایی و مورد ضربه قرار دهیم.
حجت‌الاسلام علوی تصریح کرد: این جریان ۶ جلیقه انتحاری، ۹ چاشنی الکترونیکی و مقداری پودر انفجاری RTX و چهار سنسور تایمر انگلیسی را همراه داشتند که ثبت و ضبط کردیم.
وی تصریح کرد: بنده به ملت ایران اطمینان می‌دهم که رادار وزارت اطلاعات نقطه کور ندارد و هرگز به جریان‌های تروریستی مجال اقدام داده نخواهد شد.
حجت‌الاسلام علوی تصریح کرد: امنیت ملی ایران در منطقه مثال‌زدنی است و این امنیت ملی هرگز کاهش نخواهد یافت.
وزیر اطلاعات از ملت ایران به دلیل حضور در انتخابات ۷ اسفند تقدیر کرد و گفت: حقیقتا از ملت شریف ایران که به دعوت رهبر خود لبیک گفتند و حماسه باشکوهی آفریدند تبریک می‌گویم.
حجت‌الاسلام علوی در پایان تصریح کرد: تمام تلاش وزارت اطلاعات و سایر دستگاه‌های امنیتی و مدیریت سیاسی کشور بر این بود که انتخابات در آرامش و امنیت کامل برگزار شود که به لطف خدا نیز این چنین شد و مردم در فضایی توام با امنیت رای خود را به صندوق انداختند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس