تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴
امام جمعه موقت تهران;

خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی یک حکمت‌نامه، افشاگری، روشنگری و دعوت فطرت‌ها به حقایق اسلام است.

خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: شورای نگهبان بدون واهمه کارش را انجام دهد و تا درست احراز صلاحیت نکرده، کسی را تأیید صلاحیت نکند.

به گزارش “گذارخبر”، حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه‌‌های نماز جمعه این هفته تهران در سخنانی با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان اروپایی، گفت: نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی یک حکمت‌نامه، افشاگری، روشنگری و دعوت فطرت‌ها به حقایق اسلام است.

وی افزود: این نامه در محافل مختلف دنیا مطرح شده است.

خطیب نماز جمعه تهران در ادامه به برخی اظهارات در مورد شورای نگهبان اشاره کرد و گفت: غربگراها با شورای نگهبان مخالفند. هیچ کشوری نیست که هر کس بتواند بدون حساب و کتاب کاندیدا شود. شورای نگهبان بدون واهمه کارش را انجام دهد و تا درست احراز صلاحیت نکرده، کسی را تأیید صلاحیت نکند.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه برخی عاملان فتنه ۸۸ به راحتی وارد دانشگاه‌ها می‌شوند که این اقدامات مردم را نگران می‌کند، گفت: دستگاه‌های اجرایی مراقبت کند؛ برخی از سخنرانی ها در ۱۶ آذر امسال مایه تاسف بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس