تاریخ انتشار: ۲۵ اسف ۱۳۹۳

نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:‌ شورای نگهبان اصلاحات لایحه بودجه ۹۴ را پذیرفته است و امروز قانون بودجه به دولت ابلاغ می شود. به گزارش گذارنیوز محمدرضا باهنر در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۵ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با خبر شدیم امروز شورای نگهبان اصلاحات لایحه بودجه ۹۴ را پذیرفته است […]

نایب‌ رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:‌ شورای نگهبان اصلاحات لایحه بودجه ۹۴ را پذیرفته است و امروز قانون بودجه به دولت ابلاغ می شود.

باهنر

به گزارش گذارنیوز محمدرضا باهنر در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۵ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با خبر شدیم امروز شورای نگهبان اصلاحات لایحه بودجه ۹۴ را پذیرفته است گفت: شورای نگهبان تصویب و تأیید کرد که مجلس شورای اسلامی وظیفه خود را انجام داده و امروز قانون بودجه به دولت ابلاغ می شود.
نایب‌رئیس مجلس افزود: ما هم از همه نمایندگان که در طول سال ۹۳ به خصوص ماه های آخر زحمت کشیده اند و پرکار بودند و چند لایحه مهم و تأثیرگذار را تصویب کردند تشکر می کنیم امیدواریم که دولت هم در اجرای این قوانین دقت و حساسیت لازم را داشته باشد.
وی با اعلام اینکه امروز آخرین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در سال ۹۳ است گفت: انشاءالله عزیزان را در جلسه بعد روز یکشنبه ۱۶ فروردین ماه سال ۱۳۹۴ ملاقات خواهیم کرد.
باهنر تصریح کرد:‌ اگرچه بسیاری از نمایندگان برنامه تعطیلات عید را برای سرکشی به حوزه های انتخابیه، احوالپرسی از مردم، خانواده های معظم شهدا و گوش دادن به خواسته های مردم دارند که انشاءالله موفق و موید و منصور باشند.
وی یادآور شد: سال آینده نیز سال پرکاری خواهد بود و مجددا در خدمت نمایندگان خواهیم بود.
گفتنی است نایب رئیس مجلس زنگ پایان جلسه علنی امروز مجلس را رأی ساعت ۱۱ و ۴۰ دقیقه به صدا درآورد.

برچسب ها: برچسب‌ها, , , ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس