تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان شب گذشته در دفتر حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدمحمد خاتمی و با حضور محمدرضا عارف تشکیل جلسه داد و بعد از بحث و تبادل نظر در مورد عملکرد این شورا با اکثریت آرا بر تداوم فعالیت شورای عالی اصلاح‌طلبان تأکید شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از امید ایرانیان، در این […]

[ad_1]

شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان شب گذشته در دفتر حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدمحمد خاتمی و با حضور محمدرضا عارف تشکیل جلسه داد و بعد از بحث و تبادل نظر در مورد عملکرد این شورا با اکثریت آرا بر تداوم فعالیت شورای عالی اصلاح‌طلبان تأکید شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از امید ایرانیان، در این جلسه که با حضوراکثریت اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تشکیل شد، عارف رئیس این شورا به عملکرد این شورا و فعالیت کارگروه‌های مختلف در زمان انتخابات مجلس دهم اشاره کرد و ضمن تشریح دستاوردهای این شورا از تلاش و پشتکار اعضای شورای عالی اصلاح‌طلبان و حمایت‌های خاتمی قدردانی کرد.

در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام‌ سیدمحمد خاتمی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بر لزوم تداوم فعالیت این شورا با تأکید کرد و در ادامه اعضای شورای عالی اصلاح‌طلبان با اکثریت آرا بر تداوم فعالیت شورا تأکید کردند.

همچنین مقرر شد کمیته‌ای به بررسی اصلاح ساختارها و ترکیب شورای عالی اصلاح‌طلبان تشکیل شود که اولین جلسه این کمیته هفته آینده تشکیل می‌شود.

۲۰۳/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس