تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴
رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان:

مسائل غلط گذشته که امروز گریبان مردم را گرفته و فریب‌کاری‌هایی که انجام گرفته موجب شده تا اولا مردم شعارهای فریب‌کارانه را بشناسند و ثانیا گذشته را پیش چشم خود داشته باشند.

به گزارش “گذارخبر” به نقل از ایلنا سید علی نکویی ، اظهار کرد: شرایط اصفهان و کشور برای برگزاری انتخابات شرایط بسیار بهتری نسبت به سال‌های گذشته است و احساس می‌شود که مردم نیز استقبال بیشتری داشته باشند و شور و نشاط بر انتخابات حاکم شود. این در حالی است که هنوز تبلیغات شروع نشده و رسانه‌ها و صدا و سیما هنوز فعالیت‌های خود را در خصوص انتخابات به طور کامل کلید نزده‌اند، اما شرایط برای حضور حداکثری آماده است.

وی درباره ائتلاف اصلاح‌طلبان در استان اصفهان، افزود: اصلاح‌طلبان یک راهکاری را دنبال کرده‌اند که بتوانند ائتلاف داشته باشند و روی نیروهای اصلح کار کنند، اما هنوز این ائتلاف در مرحله مقدماتی و گفت‌وگو قرار دارد و به مرحله نهایی نرسیده است، زیرا هنوز لیست نهایی تایید کاندیداها مشخص نشده است و باید منتظر لیست نهایی ماند.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان ادامه داد: البته نشست‌ها و هم‌اندیشی‌ها مدام در میان اصلاح‌طلبان در حال برگزاری است و سعی داریم تا از تفرقه و تشتت آرا جلوگیری کنیم تا مردم سردرگم نشوند و بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند.

اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو دست بالا را خواهند داشت

نکویی با بیان اینکه تحلیل من از فضای اصفهان نشان می‌دهد که اصلاح طلبان در انتخابات دست بالا را خواهند داشت، گفت: مسائل غلط گذشته که امروز گریبان مردم را گرفته و فریب‌کاری‌هایی که انجام گرفته موجب شده تا اولا مردم شعارهای فریب‌کارانه را بشناسند و ثانیا گذشته را پیش چشم خود داشته باشند. به همین دلیل مسائلی که امروز اصلاح‌طلبان مطرح می‌کنند بر اساس قانون اساسی بوده و سعی دارند تا حقوق شهروندی را احیا و آزادی‌هایی که لازمه یک زندگی خوب است، دنبال کنند.

وی تاکید کرد: اصلاح‌طلبان اگر از گروه‌های افراطی فاصله بگیرند با مردم همخوانی داشته و قطعا مورد اقبال مردم قرار می‌گیرند، اما ورود به افراطی‌گری موجب فاصله از مردم خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان در خصوص آخرین وضعیت تایید صلاحیت‌‌ها در استان اصفهان اظهار کرد: عده‌ای از اصلاح‌طلبان استان اصفهان تایید صلاحیت نشده‌اند که اتفاقا این افراد سابقه خدمت به نظام، هشت سال جنگ تحمیلی، افرادی ارزشی و انقلابی بوده‌اند که البته برخی از این افراد اعتراض خود را نسبت به رد صلاحیت اعلام کرده‌اند، اما در کل تعداد کمی رد صلاحیت شدند و این موضوع جای امیدواری دارد.

نکویی درباره شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و چگونگی هماهنگی جبهه اصلاحات استان با این شورا گفت: شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان برای هماهنگی میان اصلاح‌طلبان تشکیل شده و بنا ندارد برای استان‌ها تصمیم‌گیری کند که این موضوع اتفاقا از ویژگی‌های این شورا است چرا که شوراهای هماهنگی استان‌ها وضعیت حوزه انتخابیه خود را بهتر می‌شناسند.

وی تاکید کرد: قرار نیست شورای سیاست‌گذاری در تهران برای دیگر حوزه‌ها تصمیم‌گیری کند بلکه سعی دارد که شوراهای اصلاح‌طلبان را در حوزه‌های مختلف هماهنگ‌تر کند تا وفاق و همدلی بیشتری ایجاد شود.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در استان اصفهان خاطرنشان کرد: موضوع مهم در انتخابات اسفند ماه این است که هر چه حضور مردم پای صندوق‌های رای بیشتر باشد اصلاح‌طلبان به پیروزی امیدوارتر خواهند شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس