تاریخ انتشار: ۰۷ آبا ۱۳۹۴

روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” با انتشار تصاویر این شوخی می نویسد:”مردی که ماسکی سیاه زده بود و لباسی مشکی نیز پوشیده بود با صدای بلند به زبان عربی فریاد می زد. او وانمود کرده بود که اسلحه دارد.

در این بین خانواده های بریتانیایی در استخر جیغ کشیدند و فرار می کردند”.دیلی میل اشاره کرده که کارکنان استخر در جریان تماشای این رویداد می خندیدند.

یکی از کارکنان استخر هتل “پینتا” در مارماریس ترکیه با پوشیدن لباسی سیاه به شکل اعضای داعش جهانگردان بریتانیایی که مشغول شنا و گرفتن آفتاب بودند را ترساند. این شوخی در حالی انجام شد که چند هفته پیش اقدام تروریستی واقعی از سوی یکی از اعضای وابسته به داعش در ترکیه صورت گرفته بود.

به گزارش خرداد، روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” با انتشار تصاویر این شوخی می نویسد:”مردی که ماسکی سیاه زده بود و لباسی مشکی نیز پوشیده بود با صدای بلند به زبان عربی فریاد می زد. او وانمود کرده بود که اسلحه دارد. در این بین خانواده های بریتانیایی در استخر جیغ کشیدند و فرار می کردند”.

دیلی میل اشاره کرده که کارکنان استخر در جریان تماشای این رویداد می خندیدند. این روزنامه افزوده است که دست کم یکی از شرکت های جهانگردی بریتانیایی از کارکنان و مسئولان هتل به طور رسمی شکایت کرده است

این روزنامه اشاره می کند که این شوخی در حالی انجام شد که چهار ماه از حمله تروریستی یکی از اعضای داعش در تونس در سواحل آن کشور می گذرد که در نتیجه آن ۳۸ نفر جان خود را از دست دادند.

 

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس