تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] باستین شواین اشتایگر، هافبک آلمانی منچستریونایتد با انتشار بیانیه ای در توئیتر خود، نسبت به شایعات موجود واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد اعتقاد چندانی به شواینی که فصل گذشته بایرن را به مقصد یونایتد ترک کرد ندارد. شایعات از این حکایت دارند که باشگاه قصد دارد با ۲ میلیون […]

[ad_1]

باستین شواین اشتایگر، هافبک آلمانی منچستریونایتد با انتشار بیانیه ای در توئیتر خود، نسبت به شایعات موجود واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد اعتقاد چندانی به شواینی که فصل گذشته بایرن را به مقصد یونایتد ترک کرد ندارد. شایعات از این حکایت دارند که باشگاه قصد دارد با ۲ میلیون پوند این بازیکن را به تیمی دیگر واگذار کند.


 در حالیکه درهای بازگشت به بایرن نیز به روی شواین اشتایگر بسته به نظر می رسد، او در توئیتر خود نسبت به اخبار منتشر شده در مورد آینده اش واکنش داد و نوشت:” منچستریونایتد آخرین باشگاه من در اروپا خواهد بود. با احترام به دیگر باشگاه ها باید بگویم که یونایتد تنها تیمی بود که حاضر بودم بایرن را به خاطرش ترک کنم.


اگر تیم به من نیاز داشته باشد، آماده خواهم بود. این تمام آن چیزی است که در مورد شرایط فعلی ام می توانم بگویم. می خواهم از هواداران به خاطر حمایت های بی نظیری که از من در هفته های اخیر کرده اند تشکر کنم.”


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس