تاریخ انتشار: ۱۳ ارد ۱۳۹۵

کرج- ایرنا- مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: استاد شهید مطهری کشته مبارزه با کج فهمی و بدفهمی از دین و اعتقادات بود.

به گزارش‌‌‌‌‌به گزارش “گذارنیوز” به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا ادیانی روز دوشنبه آئین تقدیر از مربیان وهادیان سیاسی نمونه استان که به مناسبت هفته عقیدتی و سیاسی سپاه و بسیج در کانون جوانان سپاه برگزار شد، افزود: امروز غفلت نکردن از دشمن و شیوه های گوناگون آن برای تغییر باورهای دینی کار سخت محسوب می شود.
وی با اشاره به این مهم که در اسلام کاری ارزشمند است که سخت تر باشد، اظهار داشت: امروزه تثبیت باورهای دینی امری دشوار می باشد و این همان کاری است که ائمه اطهار(ع)، امام(ره) و مقام معظم رهبری انجام می دهند.
وی گفت: امام(ره) به تاسی از امامان و پیغمبران همان راهی را دنبال کرد که آن ها پیش گرفته بودند و به اعتقاد واقعی مردم را به صحنه کشاند که در نهایت به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد.
مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی سپاه با بیان اینکه ساختار فعالیت های فرهنگی و فکری را فرمانده کل قوا بنیانگذاری کردند، گفت: سپاه استان ها به جهت عمق بخشی به انقلاب تشکیل شد.
حجت الاسلام ادیانی با تاکید براینکه دشمن بر اهمیت باورهای دینی مردم و پاسداران به یقین رسیده، خاطر نشان کرد: روزگاری ارزش ها و مفاهیم اسلامی حاکم در جامعه بود ولی به مرور زمان جای خود را به دلیل ادله داده اند.
وی گفت: روزگاری عجین بودن دین با سیاست امری طبیعی و لازم بود ولی امروز می بینیم که از حلقوم فن آوران می شنویم که دین نظام سیاسی ندارد و این همان تغییر باورها و ارزش هاست.
مسئول معاونت تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی سپاه اضافه کرد: سپاه یقینا بر پایه تقوا و باورهای دینی شکل گرفته است و باید این را روز به روز تقویت و متعالی کرد و باید گفت بسیج نیز یک سپاه مکتبی محسوب می شود.
وی با بیان اینکه خمیر مایه سپاه اخوت و برادری است و تا می توانید خود را به سلاح معرفت تجهیز کنید افزود: بهتر است مربیان، عقیدتی ها و هادیان سیاسی یک بار دیگر آموزه های دینی را باز آموزی کرده و مخاطبان را تربیت و هدایت نمایند.
حجت الاسلام ادیانی در پایان گفت: در صورت تجهیز سپاه و بسیج هیچ دسیسه فرهنگی نمی تواند پایه های حکومت را دچار خدشه کند که در غیر این صورت فروخواهد ریخت.
۶۱۵۶/۱۵۳۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس