تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سرمربی تیم «ب» والیبال ایران گفت: بازیکنانم در دیدار مرحله نیمه نهایی تلاش زیادی انجام دادند. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ناصر شهنازی پس از صعود شاگردانش به دیدار نهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: باور کنید همه بازیکنان می‎دانستند که مسابقه امروز با ژاپن نسبت به […]

[ad_1]

سرمربی تیم «ب» والیبال ایران گفت: بازیکنانم در دیدار مرحله نیمه نهایی تلاش زیادی انجام دادند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، ناصر شهنازی پس از صعود شاگردانش به دیدار نهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: باور کنید همه بازیکنان می‎دانستند که مسابقه امروز با ژاپن نسبت به دیدار دور مقدماتی متفاوت است.


وی با بیان اینکه ژاپن تیم بسیار خوبی است و والیبال خوب بازی می‎کند، تصریح کرد: بازیکنان این تیم در زمین خیلی خوب زحمت می‎کشند.


سرمربی تیم ملی «ب» والیبال ایران ادامه داد: متاسفانه در ابتدای این مسابقه رضا قرا پشت خط زن اصلی تیم با آسیب دیدگی روبه‌رو شد و دست ما بسته شد. پنجمین مسابقه این تورنمنت است و برای همه تیم‎ها شرایط سخت است، ملی‎پوشان ایران با این شرایط برنده شدند چون با جان و دل بازی می‎کنند.


شهنازی ادامه داد: هفت ماه با این بازیکنان زندگی کردیم و وابستگی زیادی نسبت به هم داریم و بازیکنان امروز ثابت کردند، همدیگر را خیلی دوست دارند. در بدترین شرایط مسابقه هم هر بازیکنی به زمین آمد، بهترین عملکرد را داشت و نشان داد که یک تیم هستیم و برای همین به پیروزی رسیدیم.


وی در پایان گفت: از تمام عوامل کنار تیم و همه بازیکنان تشکر و این پیروزی را به خانواده بازیکنان تقدیم می‎کنم.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس