تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یازدهمین شماره ماهنامه شهر کتاب منتشر شد. به گزارش ایسکانیوز، شهر کتاب در این شماره به معرفی و نقد و بررسی بیش از ۱۶۵ کتاب منتشر شده در حوزه های مختلف پرداخته است. در بخش سینما مروری شده است بر کتابهایی درباره سینمای عباس کیارستمی به مناسبت درگذشت این سینماگر مطرح سینمای ایران. همچنین […]

[ad_1]

یازدهمین شماره ماهنامه شهر کتاب منتشر شد.

به گزارش ایسکانیوز، شهر کتاب در این شماره به معرفی و نقد و بررسی بیش از ۱۶۵ کتاب منتشر شده در حوزه های مختلف پرداخته است. در بخش سینما مروری شده است بر کتابهایی درباره سینمای عباس کیارستمی به مناسبت درگذشت این سینماگر مطرح سینمای ایران. همچنین در بخش های ادبیات و هنرهای تجسمی به کتابهای کیارستمی در زمینه های ادبیات و عکاسی پرداخته شده است.

شعری منتشر نشده از یدالله رویایی، گزارشی از کتاب هایی درباره سازمان مجاهدین خلق ایران، مروری بر داستان های کوتاه محمود دولت آبادی، نقد ترجمه های فارسی چند اثر ویلیام شکسپیر، مرور عمادالدین باقی بر کتاب شرح نهج البلاغه آیت الله منتظری، مرور جواد مجابی بر تاریخ هنرهای تجسمی مدرن ایران و مروری بر کتابهای مروج گیاهخواری به همراه ترجمه شعر هایی از لطیف هلمت شاعر و نویسنده کرد از دیگر مطالب این شماره از مجله شهر کتاب است. در بخش هنرهای تجسمی نیز گفتگویی با پیتر هوگو عکاس آفریقایی و معرفی او صورت گرفته است.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس