تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان، گفت: امیدوارم زهرا نعمتی با توانایی بسیار بالایی که دارد در المپیک ۲۰۲۰ به هدف خود برسد. به گزارش ایسکانیوز، رباب شهریان پس از حذف زهرا نعمتی کماندار کشورمان از المپیک ریو، گفت: زهرا نعمتی باید بداند در چه مسابقه سختی حضور داشته و همین که او […]

[ad_1]

زهرا نعمتی

معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان، گفت: امیدوارم زهرا نعمتی با توانایی بسیار بالایی که دارد در المپیک ۲۰۲۰ به هدف خود برسد.

به گزارش ایسکانیوز، رباب شهریان پس از حذف زهرا نعمتی کماندار کشورمان از المپیک ریو، گفت: زهرا نعمتی باید بداند در چه مسابقه سختی حضور داشته و همین که او توانسته کسب سهمیه کند نشان از توانایی های بالای او دارد.
وی ادامه داد: زهرا نعمتی برای نخستین بار چنین فضایی را تجربه کرد و المپیک با پاراالمپیک تفاوت های زیادی دارد.
معاون امور بانوان وزیر ورزش و جوانان، گفت: نعمتی توقع عملکرد بهتری از خود داشت و مطمئن او با توانایی بسیار بالایی که دارد در المپیک ۲۰۲۰ به هدف نهایی خود خواهد رسید.
وی در رابطه با عملکرد سایر بانوان کشورمان در المپیک ریو، اظهار کرد: تمام خانم ها تلاش زیادی کردند و توانستند رکوردهای بهتری از قبل ارایه کنند اما نکته ایی که ورزشکاران ما را در مسابقات حساس دچار مشکل می کند کمبود تجربه است.
زهرا نعمتی بانوی کماندار ایران در اولین مسابقه دور حذفی خود در مسابقات تیروکمان المپیک برابر نماینده روسیه شکست خورد و به دور بعد راه نیافت.

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس