تاریخ انتشار: ۲۵ آبا ۱۳۹۴

محمد کاظم شربتدار دقایقی پیش در نشست شورای معاونان شهرداری سمنان در سالن جلسات این شهرداری اظهار داشت: شرایط برای ادامه فعالیت در شهرداری سمنان برای من فراهم نیست.

به گزارش “گذارخبر”  وی با اشاره به اینکه قرار بود تعامل اعضای شورای شهر سمنان با شهردار و مجموعه مدیریت شهری این شهر بسیار بیشتر از میزان فعلی باشد عنوان کرد: قرار بود که با اعضای شورای شهر سمنان ۱۱+۱ باشیم که متأسفانه این مهم به هیچ عنوان محقق نشد.

شهرار سمنان با بیان اینکه استعفای خود را تقدیم شورای شهر سمنان کرده است ابراز امیدواری کرد تا استعفایش فردا در نشست این شورا مورد موافقت قرار گیرد.

شربتدار با اشاره به اختلافات به وجود آمده میان وی برخی از اعضای شورای اسلامی شهر سمنان خاطرنشان کرد: این مردم شهر سمنان هستند که باید در این باره قضاوت کنند.

وی ضمن تقدیر از مجموعه مدیریت شهری شهر سمنان گفت: امیدوارم تا اعضای شورای اسلامی شهر سمنان شهرداری قوی‌تر و توامندتر را برای شهر سمنان انتخاب کنند.

شهردار سمنان با اشاره به اینکه قضاوت عملکرد شهرداری با به مردم این شهر می‌سپارد بیان کرد: وقتی که نمی‌توان با یک سیستم کار کرد؛ باید رفت.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس