تاریخ انتشار: ۰۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اعضای شورای اسلامی شهر ایلام در نشست عصر شنبه با موضوع طرح استیضاح شهردار، به برکناری یزدان قبادیان از سمت شهرداری این شهر رای مثبت دادند. به گزارش ایرنا، رئیس شورای اسلامی شهر ایلام اظهار کرد: ۱۱ عضو شورای اسلامی شهر ایلام در این نشست که عصر امروز برگزار شد به عنوان موافق استیضاح […]

[ad_1]

اعضای شورای اسلامی شهر ایلام در نشست عصر شنبه با موضوع طرح استیضاح شهردار، به برکناری یزدان قبادیان از سمت شهرداری این شهر رای مثبت دادند.

به گزارش ایرنا، رئیس شورای اسلامی شهر ایلام اظهار کرد: ۱۱ عضو شورای اسلامی شهر ایلام در این نشست که عصر امروز برگزار شد به عنوان موافق استیضاح رای به برکناری قبادیان از سمت شهردار دادند.

حجت اله حسن زاده افزود: نشست استیضاح شهردار ایلام پس از آن برگزار شد که قبادیان برای پاسخگویی به سوال اعضای شورای اسلامی شهر در موعد مقرر حاضر نشد.

وی تاکید کرد: بدلیل برکناری شهردار ایلام در این نشست باید سرپرست شهرداری معرفی شود که هم اکنون در حال رایزنی برای انتخاب سرپرست هستیم و تا ساعتی دیگر در این ارتباط تصمیم گیری می شود.

جلسه استیضاح بدلیل عدم حضور شهردار ایلام با حضور اعضای شورای شهر و نماینده فرماندار ایلام برگزار شد.

یزدان قبادیان که پیشتر عضو شورای شهر بود سال ۹۳ با کسب ۹ رای موافق اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار ایلام انتخاب شد.

شهردار ایلام پیش از این نیز ۲ بار در آذرماه ۹۴ و اردیبهشت ماه ۹۵ استیضاح شده بود اما هر دو بار رای اعتماد مجدد از شورای شهر گرفت و با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر ایلام در سمت خود ابقا شود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس