تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی شهرداری تهران مواردی را در خصوص فوت نوجوان ١٣ ساله در پارک الغدیر منطقه۴ تهران عنوان کرد. سخنگوی شهرداری تهران مواردی را در خصوص فوت نوجوان ١٣ ساله در پارک الغدیر منطقه۴ تهران عنوان کرد. به گزارش ایلنا سخنگوی شهرداری تهران اعلام کرد: شب گذشته علی هوشنگی نوجوان ١٣ ساله ساکن شمیران نو […]

[ad_1]

سخنگوی شهرداری تهران مواردی را در خصوص فوت نوجوان ١٣ ساله در پارک الغدیر منطقه۴ تهران عنوان کرد.

سخنگوی شهرداری تهران مواردی را در خصوص فوت نوجوان ١٣ ساله در پارک الغدیر منطقه۴ تهران عنوان کرد.

به گزارش ایلنا سخنگوی شهرداری تهران اعلام کرد: شب گذشته علی هوشنگی نوجوان ١٣ ساله ساکن شمیران نو که به همراه دوستان خود در پارک الغدیر منطقه ۴ (شرق تهران) بازی می کرده است در آبنمای پارک دچار حادثه شد که  بنا بر اعلام حاضران در محل برای نجات این نوجوان بارها با اورژانس تماس گرفته شده اما به دلیل تاخیر در اعزام نیروهای مرتبط مردم حاضر در محل نسبت به رساندن این نوجوان به بیمارستان اقدام می کنند که متاسفانه این نوجوان جان خود را از دست می‌دهد.

در رابطه با دلیل حادثه شایعاتی از برق گرفتگی تا ضربه مغزی و تاخیر حضور اورژانس در شبکه های اجتماعی مطرح شده که تا اعلام نهایی نتیجه بررسی پزشکی قانونی نمی توان بصورت قطعی اعلام نظر کرد.

بلافاصله بعد از این حادثه و با دستور شهردار تهران تیم ویژه ای تشکیل شد تا جوانب موضوع را بررسی و گزارش کند.

شایان ذکر است مطابق بررسی های اولیه آب نمای یادشده هم اکنون هم فعال است و عمق آب آن هم حدود سی سانتیمتر بوده است.

شهرداری تهران ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار این حادثه از خبرنگاران رسانه‌های گروهی درخواست می کند تا اعلام رسمی مقام قضائی و پزشکی قانونی از گمانه زنی خودداری کنند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس