تاریخ انتشار: ۱۵ خرد ۱۳۹۵

– پیشکسوت دوران دفاع مقدس گفت: شهدای والامقام چراغ هدایت و راهنمای جامعه امروزی هستند و رسالت معنوی خود را در راستای دفاع از ایران اسلامی به خوبی انجام دادند.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا محمد منصوری عصر جمعه در یازدهمین یادواره شهدای روستای باب‌ هوتک و هشت شهید گمنام مسجد ابوالفضل (ع) شهرستان زرند افزود: شهدا انسان های ماندگاری هستند و ما سرافرازی امروزمان را مدیون شهدا هستیم.
وی خاطرنشان کرد: اگر می خواهیم روحیه ایثار و شهادت طلبی و فرهنگ ایثار در کشور ماندگار شود، برگزاری یادواره ها بهترین اقدام است و از این طریق می توان فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده انتقال داد.
این فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: نام شهدای گرانقدر، خانواده های شهدا و ایثارگران در تاریخ بشریت ماندگار خواهد ماند و لذا همه ما به شهدا و امام شهدا افتخار می کنیم.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران افزود: کسی که انگیزه و آرمان های شهدا و حضرت امام خمینی (ره) را درک نکند، به بیراهه خواهد رفت لذا پیشرفت و شکوفایی کشور در گرو وحدت و اطاعت از ولی فقیه است.
شرکت ‌کنندگان در این یادواره با حضور در جوار قبور مطهر شهدا و نثار گل بار دیگر با آرمان‌های والای شهدای گرانقدر تجدید پیمان کردند.
روایت گری دوران دفاع مقدس، پخش نماهنگ جهاد و شهادت، اقامه نماز جماعت و مداحی از دیگر برنامه های این یادواره بود.
۷۴۳۴/۳۰۲۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس