تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مهاجم سابق استقلال بازگشتش را به این تیم تکذیب کرد. به گزارش ایسکانیوز، سجاد شهباززاده در رابطه با شایعه جدایی اش از آلانیا اسپور ترکیه اظهار داشت: من نمی خواهم فعلا درباره شرایطی که در تیم آلانیا دارم، صحبت کنم. تمرکزم روی کار خودم است و بحثی هم درباره جدایی نیست. وی در ادامه […]

[ad_1]

مهاجم سابق استقلال بازگشتش را به این تیم تکذیب کرد.

به گزارش ایسکانیوز، سجاد شهباززاده در رابطه با شایعه جدایی اش از آلانیا اسپور ترکیه اظهار داشت: من نمی خواهم فعلا درباره شرایطی که در تیم آلانیا دارم، صحبت کنم. تمرکزم روی کار خودم است و بحثی هم درباره جدایی نیست.

وی در ادامه افزود: نمی دانم شایعات جدایی من بر چه اساسی است؟ اصلا الان زمان جدایی است که من بخواهم درخواست فسخ قرارداد بدهم؟ هنوز ۳ ماه تا نیم فصل باقی مانده و درست نیست در هر زمانی که می خواهند شایعه درست کنند.

مهاجم سابق استقلال در واکنش به اینکه گفته می شود برای حضور در استقلال ابراز علاقه کرده و حتی با منصوریان نیز صحبت هایی برای بازگشت داشته است، گفت: من که در ابتدای فصل مشکلی برای ماندن نداشتم. می دانستم که علیرضا منصوریان مرا می خواهد و روی من برای ماندن در استقلال نظر مثبت دارد اما خودم به اینجا آمدم.

شهباززاده در پایان افزود: قرار نیست بعد از این همه تلاش حالا که به اینجا آمدم، بخواهم بعد از ۲ هفته نیمکت نشینی برگردم. ضمن اینکه تا نیم فصل زمان زیادی مانده است.

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس