تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۴
ادعاهایی از وبلاگ های معتقد به نظریه توطئه;

همه چشم ها به ایران دوخته شده آن هم بخاطر توافق هسته ای . همه چیز بیش تر شبیه یک تئاتر است. علیرغم آن که تمام حواس ها به توافق هسته ای ایران منحرف شده و یا کشته شدن یک شیر هیچ کسی درباره تاثیر سقوط شهاب سنگ در ایران و تبعات آن اشاره نمی کند.” در ۳۱ ژوئیه خبرگزاری جمهوری آذربایجان با تایید مقام های ایرانی از مشاهده شهاب سنگ در بخش های شمالی ایران خبر داد.

به گزارش گذارنیوز از جمله وبلاگ های نظریه پرداز توطئه که چنین فرضیه ای را مطرح کرده اند می توان به “دیلی شیپر” اشاره کرد. این وبلاگ استدلال کرده که تمرکز رسانه ها بر روی اخبار توافق هسته ای و هم چنین کشته شدن شیری به نام “سسیل” همگی با هدف منحرف کردن افکار عمومی از ارتباط موضوع شهاب سنگ ها در ایران با وقوع آخرالزمان در ماه سپتامبر صورت می گیرد. این وبلاگ در این باره می نویسد:”همه چشم ها به ایران دوخته شده آن هم بخاطر توافق هسته ای . همه چیز بیش تر شبیه یک تئاتر است.”

 

این وبلاگ در ادامه می افزاید:”علیرغم آن که تمام حواس ها به توافق هسته ای ایران منحرف شده و یا کشته شدن یک شیر هیچ کسی درباره تاثیر سقوط شهاب سنگ در ایران و تبعات آن اشاره نمی کند.” این وبلاگ در ادامه اشاره می کند که در تاریخ ۳۱ ژوئیه خبرگزاری جمهوری آذربایجان با تایید مقام های ایرانی از مشاهده شهاب سنگ در بخش های شمالی ایران خبر داد. در این میان “محمد علی آهنی” مدیر کل امور بحران استان قزوین نیز این خبر را تایید کرده بود.

 

این وبلاگ هم چنین ناسا را نیز به پنهان کردن واقعیت در کنار رسانه های غربی متهم کرده است و در این باره می نویسد:”منابع محلی از قدرت تخریبی بالای این شهاب سنگ ها صحبت می کنند. در این باره چرا ناسا سکوت کرده و گزارشی منتشر نمی کند؟”

 

نکته جالب توجه آن است که یکی از نظردهندگان در این وبلاگ نوشته است:”مردم دعا کنید، لطفا دعا کنید.”

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس