تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از رشت، عصر امروز در نشست اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه گیلان با وزیر ارشاد که در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیاء رشت برگزار شد، از جلد نخست شناسنامه فرهنگی‌ این استان و سریال بوقچی  رونمایی شد. معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در حاشیه این […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از رشت، عصر امروز در نشست اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه گیلان با وزیر ارشاد که در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیاء رشت برگزار شد، از جلد نخست شناسنامه فرهنگی‌ این استان و سریال بوقچی  رونمایی شد.


معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در حاشیه این مراسم اظهار کرد: شناسنامه فرهنگی گیلان حاصل تلاش یک ساله کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان است.


سید وحید فخرموسوی افزود: شناسنامه فرهنگی‌ گیلان جمع‌آوری شناسنامه فرهیختگان ١۶ شهرستان استان است.


وی با بیان اینکه جلد نخست شناسنامه فرهنگی‌ استان شامل شناسنامه فرهنگی شهرستان رشت منتشر شده است، تصریح کرد: به‌زودی نسخه کامل شناسنامه فرهنگی‌ استان گیلان نیز منتشر می‌شود.


فخرموسوی گفت: شناسنامه فرهنگی‌ گیلان به مرور زمان به روزرسانی می‌شود‌.


به گزارش ایلنا، در این مراسم، برای نخستین بار در کشور سریال نمایش خانگی بوقچی کاری از هنرمندان گیلانی رونمایی شد.


این سریال نخستین مجموعه نمایش خانگی تولید شده استانی کشور است که برای نخستین بار در گیلان تولید شده است. تهیه‌کنندگی سریال بوقچی را اسماعیل حاجتی و کارگردانی آن را ابوذر جلالی عهده‌دار بوده و نویسندگان سیدعلی مرتضوی‌فومنی و محمد امید، صدابردار حمید سلیمان‌زاده و مدیر تولید این مجموعه نمایشی طنز مهرداد آبسلان است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس