تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اخبار مرتبط پس لرزه،سر و صدا، نجات بازماندگان/تعداد قربانیان زلزله ایتالیابه ۲۶۷ نفر رسید/تصاویر تصاویر هوایی از زلزله ایتالیا تعداد قربانیان زلزله ایتالیا به ۲۴۷ نفر رسید/تصاویر ویدئو/ زلزله ۶٫۲ریشتری در رم ایتالیا تلفات زمین لرزه ایتالیا به ۳۷ […]

[ad_1]

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از مجله خبر ایتالیا، مقامات این کشور شمار کشته شدگان این زمین لرزه تا تا کنون ۲۸۱ نفر اعلام کرده اند .

مقامات حفاظت مدنی اعلام کردند : تلفات در روز جمعه ۲۷۸ بود اما پس از کشف سه جسد در اماتریس به ۲۸۱ نفر رسید. بر اساس گزارش های سازمان مدیریت بحران ۲۲۱ نفر در اماتریس، ۱۱ در اکامولی و ۴۹ در آگواتا کشته شده اند.

به گزارش ای بی سی، مراسم تشییع جنازه کشته شدگان این زمین لرزه به روز شنبه (به وقت محلی) برگزار می شود.دولت ایتالیا مراسم تدفین حدود ۴۰ نفر از قربانیان را در شهرستان های مجاور آسکولی برگزار خواهد کرد.

در ایتالیا و برخی از کشور های یک روز عزای عمومی اعلام شد و پرچم ها به حالت نیمه برافراشته درآمد.

مقامات مدیریت بحران اعلام کردند : بیش از ۱۰۰۰ پس لرزه بعد از این زلزله به ثبت رسیده است و ۲۵۰۰ نفر بی خانمان شده اند.
سه روز از وقوع زلزله در مناطق کوهستانی ایتالیا گذشته است و تیم های امدادی در حال جست و جو برای نجات بازماندگان احتمالی این زمین لرزه هستند اما هیچ نشانه ای از حیات در زیر آوار وجود ندارد.

یکی از مقامات سازمان حفاظت مدنی رم گفت: ۳۸۸ نفر در بیمارستان ها تحت درمان قرار گرفته اند و ۴۰ نفر از آنها در شرایط بحرانی هستند.

۲۰۱۰۶

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس