تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رسانه‌های داخلی ایتالیا اعلام کردند: با گذشت ۲۴ ساعت از وقوع زلزله ۶٫۲ ریشتری در این کشور شمار تلفات آن به ۲۴۷ تن رسیده است. به گزارش ایسنا، اوایل صبح روز گذشته (چهارشنبه) زلزله مهیبی به بزرگی ۶٫۲ ریشتر مناطق مرکزی ایتالیا را به لرزه در آورد که تاکنون شمار تلفات آن به ۲۴۷ […]

[ad_1]

رسانه‌های داخلی ایتالیا اعلام کردند: با گذشت ۲۴ ساعت از وقوع زلزله ۶٫۲ ریشتری در این کشور شمار تلفات آن به ۲۴۷ تن رسیده است.

به گزارش ایسنا، اوایل صبح روز گذشته (چهارشنبه) زلزله مهیبی به بزرگی ۶٫۲ ریشتر مناطق مرکزی ایتالیا را به لرزه در آورد که تاکنون شمار تلفات آن به ۲۴۷ تن رسیده است، همچنین وقوع پس لرزه‌ها ادامه دارد.

نیروهای امداد و نجات ایتالیا با حضور در مناطق زلزله زده از جمله دو منطقه «اکامولی» و «آماتریس» که بیشترین خسارت ناشی از این زمین لرزه را دیده‌اند در حال انجام عملیات امدادرسانی به افراد حبس شده در میان آوار و بیرون کشیدن جسد قربانیان هستند. همچنین شب گذشته نیروهای امداد با وجود گذشت ۱۷ ساعت از وقوع این زمین لرزه توانستند یک دختر ۱۰ ساله را زنده از میان آوار بیرون آورند.

وزیر بهداشت ایتالیا نیز ضمن حضور در مناطق زلزله زده گفت: بیشتر قربانیان این حادثه کودک هستند.

علاوه بر این، گزارش‌ها حاکی از آن است که دست‌کم ۳۶۸ نفر دیگر بر اثر این زلزله مهیب مجروح شده‌اند.

به گزارش ایسنا _ به نقل از شبکه خبری ABC، در آوریل سال ۲۰۰۹ نیز زلزله‌ای به بزرگی ۶٫۳ ریشتر ایتالیا را به لرزه درآورد که بر اثر آن دست‌کم ۲۹۵ تن کشته و بیش از یکهزار نفر مجروح شدند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس