تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] منابع خبری معتبر دنیا یکی پس از دیگری خبر مربوط به شلیک به سمت مرکز خبری ریو را تایید می‌کنند، گفته می‌شود یک اوباش دست به این کار زده و ردپای تروریسم در این موضوع مشهود نیست. به گزارش تابناک ورزشی، ساعتی پیش خبر مربوط به شلیک دو گلوله به سمت مرکز خبری در […]

[ad_1]

منابع خبری معتبر دنیا یکی پس از دیگری خبر مربوط به شلیک به سمت مرکز خبری ریو را تایید می‌کنند، گفته می‌شود یک اوباش دست به این کار زده و ردپای تروریسم در این موضوع مشهود نیست.

به گزارش تابناک ورزشی، ساعتی پیش خبر مربوط به شلیک دو گلوله به سمت مرکز خبری در دهکده المپیک منتشر شد و مستندات و عکس‌های واضح آن در فضای رسانه‌ای به تایید جامعه خبری رسید.

وب سایت خبری – تحلیلی الکاس مدعی است گلوله‌ها از سوی یک اوباش که  می‌تواند عضوی از افراد بومی در منطقه فقیر‌نشین مناطق محروم ریو باشد، شلیک شده است.

 خبرنگاران ایرانی در تماس‌هایی که داشته‌اند از این اتفاق اعلام بی خبری کرده‌اند و البته مراکز خبری در دهکده المپیک متعدد و تخصصی هستند. اسکای اسپورت در گزارش تکمیلی خود این مرکز خبری را در نزدیکی برگزاری رقابت اسب‌سواری توصیف کرده و در گزارش رویترز به مرکز خبری دهکده المپیک نزدیک مسابقات سالنی اشاره شده است.

در زیر می‌توانید تصویری که به چادر خبرنگاران در نزدیکی محل برگزاری رقابت‌های اسب‌سواری و اصطبل شلیک شده را مشاهده کنید؛

[ad_2]

منبع:تابناک ورزشی

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس